Praca w Biedronce i wakacje w jednym? Dla nas to pestka!

19 czerwca 2020

Podczas nadchodzących wakacji pracownicy Biedronki otrzymają możliwość połączenia pracy w nadmorskich sklepach z letnim wypoczynkiem. Z czasowego przeniesienia się w regiony turystyczne skorzystają osoby, które na co dzień zatrudnione są w naszych sklepach w różnych regionach Polski. Zaoferowaliśmy im nagrodę letnią, ale również elastyczny grafik, zakwaterowanie oraz pokrycie kosztów przejazdu. Biedronka proponuje również zatrudnienie nad morzem w oparciu o umowę zlecenie dla osób poszukujących pracy.

cztery plakaty reklamujące pracę na wakacje

Zbliżające się wakacje będą wyjątkowe. W tym roku zapewne większość z nas zdecyduje się spędzić je w Polsce, wybierając najczęściej nadmorskie kurorty. Biedronka zawsze podąża za potrzebami swoich klientów i tym samym znaleźliśmy odpowiedź na wzmożony ruch w nadbałtyckich miejscowościach już kilka lat temu. W tym roku, po raz czwarty, umożliwiamy chętnym pracownikom z całej Polski czasowe przeniesienie się do sklepów zlokalizowanych nad Bałtykiem. Pracownicy naszej sieci mają możliwość wyboru pracy m.in. w Jastarnii, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. Biedronka opłaci im dojazd i zakwaterowanie w wybranej miejscowości.

Pracownicy sklepów Biedronka znajdujących się nad Morzem Bałtyckim, oprócz standardowego wynagrodzenia mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także wspomnianą nagrodę letnią w wysokości 350 zł brutto. Tym, którzy zdecydują się na delegację, Biedronka zapewni także dodatki delegacyjne. Pracownicy otrzymają darmowe zakwaterowanie, a także pokrycie lub zwrot kosztu dojazdu. Aby mogli korzystać z uroków pobytu nad morzem, oferujmy im elastyczny grafik pracy. Jednocześnie w miejscowościach nadmorskich oferujemy również pracę w oparciu o umowę zlecenie osobom, które nie są pracownikami naszej sieci.

Za tegoroczną kampanię rekrutacyjno-wizerunkową zewnętrzną i wewnętrzną, która jest kontynuacją ubiegłorocznej, odpowiedzialna jest Agencja Job’N’Joy.  

Powiązane artykuły

Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce. Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie […]