Wynagrodzenia

Rekordowa nagroda dla pracowników Biedronki!

Prawie 60 000 pracowników sieci Biedronka otrzyma w kwietniu Nagrodę Specjalną E.A. Soares dos Santos za 2023 rok w wysokości aż 4000 zł brutto. Po raz kolejny jest to najwyższa w historii Biedronki wartość nagrody, która nagradza pracowników za ich ogromną pracę i wysiłek w osiągnięcie wyników finansowych w naznaczonym inflacją i wymagającym ekonomicznie roku.

Informacja o nagrodzie specjalnej to nie jedyna dobra wiadomość finansowa, jaka trafiła do pracowników Biedronki w tym miesiącu. Zatrudnieni w największej sieci handlowej w kraju otrzymali w marcu br. również pierwsze w tym roku zasilenie e-kodu pracowniczego w związku z wymagającą sytuacją gospodarczą. Kwoty zasilenia wynoszą od 240 do 300 zł w zależności od osiąganego dochodu. E-kodem można płacić za zakupy w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe.

Biedronka to godny zaufania i solidny pracodawca, który w czasach pełnych wyzwań zapewnia stabilne zatrudnienie. Poprzez zwiększenie wynagrodzeń doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, jako firma podejmując zdecydowane działania, aby być pracodawcą pierwszego wyboru w Polsce. Biedronka jako lider niskich cen, jest również zdeterminowana do tego, by być liderem w docenianiu finansowym naszych pracowników.

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu sieci Biedronka

Jak wygląda system wynagrodzeń w Biedronce?

Sklep – Stanowiska początkowe

Od stycznia 2024r. w sklepie, w którym będziesz pracować wynagrodzenie na stanowisku Sprzedawcy Kasjera i Sprzedawcy Lady Tradycyjnej wynosi od 4700 zł brutto miesięcznie w pierwszym roku pracy. W Biedronce możesz pracować również na stanowisku Pracownika Sklepu lub Kasjera – wynagrodzenie pracowników na tych stanowiskach zaczyna się od 4650 zł brutto miesięcznie na początek, ze względu na okrojony zakres obowiązków.

Biedronka posiada jasny system wynagrodzeń. Każdy pracownik wie, jakie premie i nagrody wchodzą w skład pensji. Zarobki na stanowiskach początkowych w Biedronce obejmują:

 • płacę zasadniczą,
 • nagrodę za obecność.

Dodatkowo nasi pracownicy mogą liczyć na miesięczną premię, zależną od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych

Sklep – stanowiska kierownicze

Od stycznia 2024r. w sklepie, w którym będziesz pracować wynagrodzenie na stanowisku:

 • Starszego Sprzedawcy Kasjera zaczyna się od 4700 zł brutto miesięcznie. Za każdą przepracowaną godzinę kierowniczą przysługuje dodatek godzinowy.
 • Zastępcy Kierownika Sklepu zaczyna się od 5300 zł brutto miesięcznie na początek.
 • Kierownika Sklepu zaczyna się od 6700 zł brutto miesięcznie na początek.

Zarobki na stanowiskach kierowniczych w Biedronce obejmują:

 • płacę zasadniczą,
 • nagrodę za obecność, w przypadku stanowiska Starszy Sprzedawca Kasjer.

Dodatkowo nasi pracownicy mogą liczyć na miesięczną premię, zależną od poziomu realizacji budżetu i procedur operacyjnych.

Magazyn

Od stycznia 2024r. w Centrum Dystrybucyjnym, w którym będziesz pracować, wynagrodzenie na stanowisku Magazyniera zaczyna się od 5050 zł brutto miesięcznie na początek.

Zarobki na stanowisku Magazyniera w Biedronce obejmują:

 • płacę zasadniczą,
 • nagrodę za obecność.

Dodatkowo nasi pracownicy mogą liczyć na miesięczną premię.

Poza miesięcznym wynagrodzeniem, nasi pracownicy mogą liczyć również na:

Nagrodę roczną – w 2023 roku wyniosła ona 3750 zł brutto

Podwyżki stażowe po roku oraz 3 latach

E-kody na zakupy w Biedronce oraz Hebe – aż 3 razy w roku

Ponad 20 programów wsparcia dla pracowników i ich rodzin

… i wiele innych!

Opinie o pracy w Biedronce – historie pracowników

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

Jesteśmy jednym, największym zespołem w Polsce – w naszej firmie pracuje już ponad 80 000 pracowników. Wpieramy się w codziennych obowiązkach i wspólnie pracujemy na sukces Biedronki.

Osoby zatrudnione w Biedronce chwalą sobie przede wszystkim stabilność i bezpieczeństwo – każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

 

Dobrą opinią cieszą się także benefity – jeden z najszerszych pakietów bonusów pozapłacowych na rynku obejmuje między innymi prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe czy zasilenie e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe.

Opinie dotyczą również procesów wdrożeniowych, w ramach których nowo zatrudnione osoby biorą udział w pakiecie szkoleń dostosowanych do zajmowanego przez nich stanowiska.

W Biedronce wiesz ile będziesz zarabiać – już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracownik otrzymuje informację o tym, jakie premie i nagrody będą wchodzić w skład wynagrodzenia. Opinie o zarobkach w Biedronce potwierdzają, że płace w firmie są atrakcyjne i stale rosną.

W Biedronce wierzymy, że to, co robimy – ma znaczenie! Codziennie obsługujemy 5 mln klientów, którzy dzięki naszej pracy, mają dostęp do ulubionych i potrzebnych produktów w 3500 lokalizacji w całej Polsce.

W branży retail nie można narzekać na nudę! W tym środowisku cały czas coś się dzieje, a sama praca jest ciekawa i pełna wyzwań.

Praca w Biedronce to nie tylko praca w sklepie. Dołączając do naszego zespołu, możesz pracować także w jednym z 17 Centrów Dystrybucyjnych.

 • Uśmiechnięta specjalistka w biurze
  Uśmiechnięta specjalistka w biurze

  Pracuję w Biedronce już od ponad 6 lat. Dlaczego? Bo każdy dzień, miesiąc i rok jest zupełnie inny i daje wiele możliwości do rozwoju i poszerzania wiedzy – sięgania po więcej. Tutaj nie można się nudzić i nie ma rzeczy niemożliwych. W Biedronce działamy zespołowo i razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  Weronika, Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
 • Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej
  Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej

  Biedronka to miejsce dla tych, którzy chcą dużo z siebie dać i dużo osiągnąć. Uważam, że nie ma w Polsce firmy, które daje większe możliwości rozwoju i samorealizacji, a dodatkowo – będąc częścią grupy Jeronimo Martins – takie możliwości są dostępne także na rynkach zagranicznych.

  Justyna, Dyrektorka ds. Rozwoju i Jakości Marki Własnej
 • Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych
  Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych

  Dobra praca to taka, dzięki której mam dobre życie i takie właśnie mam poczucie, pracując w Biedronce. Dlaczego tak jest? Mogę godzić obowiązki służbowe z życiem rodzinnym i spełniać się w roli babci.

  Leokadia, Kierowniczka Sklepu
 • Młoda kasjerka w pracy

  Dobra praca to dobre życie. To poczucie docenienia i możliwość rozwoju, a także miła atmosfera w pracy. Wiadomo, bywają cięższe momenty, ale da się przeżyć.

  Anita, Sprzedawczyni-Kasjerka
 • Magazynier w Centrum Dystrybucyjnym

  Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwość rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.

  Mariusz, Kierownik Magazynu
 • Kierowniczka Sklepu w okularach, trzymająca skrzynkę awokado
  Kierowniczka Sklepu z kartonem awokado

  Satysfakcjonuje mnie moja praca, ponieważ robię to, co lubię. Zaczynałam swoją przygodę jako Sprzedawca-Kasjer, a następnie Biedronka dała mi możliwość rozwoju i obecnie pracuję w 14-osobowym zespole, który szkoli pracowników na różne stanowiska. Dzięki tej pracy spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

  Kasia, Kierowniczka Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego
 • Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022
  Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022

  Praca w Biedronce to ogromne wyzwanie wynikające ze skali działalności firmy – nie można narzekać na nudę, ponieważ codziennie spotykamy się z nowymi sytuacjami, które na koniec dnia dają ogromne poczucie satysfakcji.

  Adam, Kupiec, Management Trainee 2022
 • Dwie Magazynierki w pracy
  Dwie Magazynierki w pracy

  Pracujemy w Biedronce niespełna 3 lata i to tutaj się poznałyśmy. Doceniamy szeroki pakiet benefitów – chętnie korzystamy z Multisporta czy doładowań e-kodów na zakupy.

  Kateryna i Yulia, Magazynierki

Znajdź obszar, w którym chcesz się rozwijać

Szukasz bezpiecznego miejsca pracy z szansą na rozwój? Masz już doświadczenie zawodowe lub dopiero wchodzisz na rynek pracy? Wybierz idealną pracę dla siebie.

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy