Young Talents 4 Biedronka

Czym jest program Young Talents 4 Biedronka?

Konkurs Young Talents 4 Biedronka stworzyliśmy z myślą o przedsiębiorczych, innowacyjnych i pomysłowych studentach, w wieku 19-25 lat. W ciągu pół roku będziesz mieć okazję realizować projekt grupowy pod okiem doświadczonych mentorów Biedronki, który może mieć realny wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów. Na koniec, na najlepszych czekają nagrody finansowe i możliwość rozpoczęcia pracy u największego pracodawcy w Polsce!

Wyróżniamy za zaangażowanie 

Nie musisz mieć samych piątek w indeksie, aby wziąć udział w konkursie. Jesteśmy ciekawi również tego, w jakie aktywności angażujesz się w ramach i poza uczelnią.

Stawiamy na pracę zespołową  

W Biedronce liczy się dla nas praca zespołowa i wzajemne wsparcie, dlatego o nagrody będziesz rywalizować w 3 osobowych grupach, które utworzymy podczas zaplanowanego na wiosnę Bootcampu.

Co czeka na uczestników konkursu?

 1. Szereg dedykowanych szkoleń, m.in. z wystąpień publicznych czy zarządzania projektami.
 2. Współpraca z doświadczonymi mentorami – dyrektorami i menedżerami sieci Biedronka.
 3. Aktywny udział w ambitnej społeczności młodych osób.
 4. Możliwość wpływu na doświadczenia zakupowe milionów klientów sieci Biedronka, poprzez realizację wskazanych projektów.
 5. Złoty bilet na wszystkie wydarzenia Our Future Foundation.
 6. Dla zwycięzców – nagrody finansowe i e-kody do wykorzystania na zakupy w Biedronce.
 7. Przyspieszona ścieżka rekrutacji do programów talentowych Biedronki – Management Trainee oraz Owocne Wakacje.

Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!

1 miejsce – 3 x 7 500 zł (w tym 500 zł bon na zakupy do Biedronki)

2 miejsce – 3 x 5 000 zł (w tym 500 zł bon na zakupy do Biedronki)

3 miejsce – 3 x 2 500 zł (w tym 500 zł bon na zakupy do Biedronki)

Do jakich obszarów poszukujemy? Wybierz ten najbliższy swoim zainteresowaniom!

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby:
posiadające status studenta,
posługujące się językiem angielskim na poziomie min. B1,
interesujące się logistyką, łańcuchem dostaw, nowoczesnymi technologiami lub zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska,
w wieku od 19 do 25 lat,
posiadające aktywny profil w mediach społecznościowych (FB, Instagram, LinkedIn lub TikTok),
gotowe do podejmowania ambitnych zadań i podnoszenia sobie poprzeczki,
gotowe do pracy w zespole i posiadające wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Etapy programu. Dowiedz się co przed Tobą?

1. etap
Rekrutacja
2. etap
Spotkanie online
3 etap
Wiosenny bootcamp
4 etap
Przygotowanie projektów pod opieką mentorów
5 etap
Finał konkursu i prezentacja pomysłów przed jury
 • Rekrutacja

  Właśnie otrzymaliśmy Twoją aplikację. Cieszymy się, że możemy Cię poznać. Teraz nasze rekruterki – Asia i Mają zapoznają się ze wszystkimi zgłoszeniami. Aplikować można tylko do 29.02.2024r. Z wybranymi kandydatami umówimy się na indywidualne spotkania on-line. Niezależnie od ostatecznej decyzji otrzymasz od nas wiadomość zwrotną. Trzymamy za Ciebie kciuki!

  1. etap
  Rekrutacja
 • Spotkanie online

  Gratulacje! Rekrutacja już za Tobą i konkurs Young Talents 4 Biedronka właśnie się dla Ciebie zaczyna. W kwietniu zaprosimy Cię na spotkanie online, podczas którego poznasz uczestników programu, weźmiesz udział w pierwszych szkoleniach i rozpoczniesz swoją przygodę z branżą retail.

  2. etap
  Spotkanie online
 • Wiosenny bootcamp

  W maju widzimy się w Warszawie, w centrali Biedronki przy ul. Dolnej 3. W konkursie Young Talents 4 Biedronka mocno stawiamy na rozwój, dlatego na ten dzień przygotowaliśmy wyjątkowe szkolenia, które pomogą Tobie rozwinąć umiejętności miękkie. Podczas tego etapu poznasz członków swojego zespołu oraz Waszego mentora. Wspólnie omówicie pomysł na projekt i ustalicie pierwsze działania, jakie powinniście podjąć.

  3 etap
  Wiosenny bootcamp
 • Przygotowanie projektów pod opieką mentorów

  Przyszedł moment, kiedy zaczynacie realizować swój pomysł. Wasz zespół ma kilkanaście tygodni, żeby przygotować finalną prezentację. Przez cały ten czas możecie liczyć na wsparcie mentorów, którzy będą się z Wami regularnie spotykać. Jesteśmy bardzo ciekawi efektów Waszych prac!

  4 etap
  Przygotowanie projektów pod opieką mentorów
 • Finał konkursu i prezentacja pomysłów przed jury

  To już ostatni etap – zapraszamy Cię do finału programu. Wszystkie zespoły będą mogły zaprezentować efekty swoich przed jury konkursowym. Tego dnia dowiesz się, kto otrzyma nagrodę główną, a kto zajmie drugie i trzecie miejsce. Może to właśnie Twój zespół zachwyci jury i wygra konkurs Young Talents 4 Biedronka? Wszystkim finalistom życzymy powodzenia!

  5 etap
  Finał konkursu i prezentacja pomysłów przed jury

Poznaj swoich mentorów

Karolina Błońska, Starsza menedżerka ds. zrównoważonego rozwoju w Biedronce

Członkini Sustainability Committee oraz Komitetu ds. Ochrony Środowiska Biedronki i szefowa jednego z największych sztabów WOŚP w Polsce, obejmującego wszystkie sklepy sieci. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu strategii oraz zarządzaniu projektami w obszarach zrównoważonego rozwoju, CSR i D&I, a także doświadczenie we wprowadzaniu ruchu B Corp do Polski. Wcześniej przez lata związana z firmą doradczą Better., gdzie była szefową badań i redaktorką naczelną magazynu „CR Navigator”, jeszcze wcześniej z magazynem „Brief”, którego była redaktor prowadzącą. Za swoje artykuły o tematyce CSR dwukrotnie nagrodzona w konkursie „Pióro Odpowiedzialności”.

Michał Brzęczek, Starszy menedżer ds. logistyki w Biedronce

Menedżer z ponad 25-letnim doświadczeniem w obszarze logistyki. Od 1997r. związany z Jeronimo Martins Polska S.A., gdzie aktualnie zarządza zespołem odpowiedzialnym za standaryzację i optymalizację procesów logistycznych. Wcześniej, przez 14 lat jako dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Biedronki, odpowiadał za koordynację i optymalizację efektywności procesów logistycznych, transportowych oraz magazynowych w łańcuchu dostaw. Brał udział w wielu projektach interdyscyplinarnych w Biedronce, optymalizujących procesy logistyczne i wspierających całą organizację.

Pasjonat filozofii ciągłego doskonalenia z wykorzystaniem kaizen/lean. Uważa, że w transformacji kluczowe jest wspieranie i motywowanie pracowników, aby poprzez odpowiednią kulturę i postawę stawali się profesjonalistami w realizowanym obszarze pracy, a tym samym byli zespołem zdolnym do rozwiązywania problemów oraz ciągłego doskonalenia.

Pedro Fereire, Dyrektor łańcucha dostaw w Biedronce

Odpowiedzialny za zapewnienie dostępności produktów w ponad 3500 sklepach sieci Biedronka. Wcześniej, jako dyrektor doskonalenia pracy sklepu, zarządzał wiele interdyscyplinarnych projektów, dotykających najważniejszych wyzwań operacyjnych. Pracę w Jeronimo Martins Polska zaczynał jako International Management Trainee. Po zakończeniu stażu, kontynuował przygodę sklepową jako kierownik rejonu odpowiedzialny za 5 sklepów. Skończył studia na kierunkach Ekonomia oraz Zarządzanie na Nova School of Business and Economics, jak również w ramach wymiany Erasmus- na Erasmus University of Rotterdam School of Economics. Ostatnio zdobył dyplom Uczelni Koźmińsky w ramach General Management Program i dyplom Uczelni Católica Lisbon School of Business & Economics i Kellogg School of Management w ramach Strategic Management Program.

Agnieszka Koc – Dyrektorka ds. ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju

Pasjonatka tematów zrównoważonego rozwoju, śladu węglowego, eko-projektowania i cyrkularności. Od ponad 20 lat związana z tematami ochrony środowiska/zrównoważonego rozwoju w branży FMCG. Obecnie odpowiada za rozwój i realizację strategii ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju/ESG w całym łańcuchu wartości w sieci Biedronka m.in. budowanie świadomości ekologicznej wewnątrz i na zewnątrz organizacji, wdrażanie praktyk minimalizujących wpływ firmy na środowisko, system zarządzania środowiskiem, współpracę w obszarze eko-projektowania opakowań oraz bioróżnorodność.

Arnold Zyśk, Dyrektor działu doskonalenia pracy sklepu

Od ponad 20 lat związany z branżą retail. W Biedronce odpowiada za rozwój i wdrażanie projektów mających bezpośredni wpływ na optymalizację procesów operacyjnych i biznesowych w całej sieci. Swoją karierę rozpoczął w dziale operacji, będąc odpowiedzialny za zespoły w strukturze rozproszonej, nawet do 1000 pracowników w różnych częściach Polski, przechodząc przez wszystkie szczeble struktury operacyjnej – Kierownik Sklepu, Kierownik Rejonu, Kierownik Okręgu, Starszy Menedżer Sprzedaży.

Posiada szerokie doświadczenie interdyscyplinarne, nabyte w różnych obszarach firmy, m.in. dziale szkoleń jako trener wewnętrzny, czy dziale marketingu operacyjnego, gdzie  odpowiadał za implementacje strategii marketingowej i umacnianie pozycji rynkowej na poziomie lokalnym.

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białystoku i Szkoły Trenerów METRUM z Katowic.

Przemysław Powązka, Senior E-commerce Application Manager

Absolwent matematyki ze specjalizacją w informatyce na Politechnice Wrocławskiej, a obecnie – nasz cyfrowy czarodziej w świecie e-commerce Biedronki. Jego droga zawodowa obejmuje projekty od budowy i rozwijania platform e-commerce, przez aplikacje mobilne, aż po optymalizację procesów biznesowych.

Prywatnie, zapalony cyklista, który uwielbia przemierzać ulice naszej stolicy na dwóch kółkach. Kiedy nie podbija świata IT, prawdopodobnie eksploruje nowe trasy rowerowe lub śledzi najnowsze innowacje w kolarstwie.

Jeśli jesteś gotowy/a, aby nauczyć się przekształcania cyfrowych marzeń w rzeczywistość – witaj w drużynie Przemka!

 

Najczęściej zadawane pytania

Do konkursu chcemy zaprosić osóby kreatywne i proaktywne, dlatego ważne są informacje o kierunku studiów, udziale w organizacjach studenckich czy wolontariatach, znajomości programów i aplikacji oraz poziomie znajomości języków obcych. Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie zawodowe – pochwal się nim i opisz swoje zadania i odpowiedzialności w poprzednich miejscach pracy.

Nie, to nie jest konieczne. Język angielski jest weryfikowany podczas rozmowy z rekruterką.

Rekrutacja składa się z 2 etapów: najpierw kandydat wypełnia formularz zgłoszeniowy, a następnie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę z naszym działem rekrutacji, podczas której będzie także weryfikowana znajomość języka angielskiego. Do wiosennego bootcampu zakwalifikuje się 30 osób, z których utworzymy grupy do pracy nad projektami.

 

 

Tak, podczas bootcampu Twojemu zespołowi zostanie przydzielony Mentor, który będzie Was wspierał w pracach nad Waszym projektem.

Konkurs będzie trwał mniej więcej pół roku. Na początku maja planujemy bootcamp w Warszawie i – obok Gali finałowej – będzie to jedyne stacjonarne wydarzenie, na którym wymagana będzie obecność. Pracę nad projektami organizujecie samodzielnie w grupach oraz we współpracy ze swoim Mentorem – liczba godzin i spotkań online uzależniona będzie od Was, tak aby zdążyć z finalną prezentacją przed jury na początku października.

Tak, zapewniamy nocleg oraz wyżywienie – nie zwracamy jedynie kosztów dojazdu na stacjonarne wydarzenia.

Jesteśmy otwarci na współpracę z uczestnikami programu Young Talents 4 Biedronka, jednak wiele zależy od potrzeb biznesowych firmy i prowadzonych aktualnie rekrutacji. Zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość skorzystania z przyspieszonej rekrutacji do programów talentowych Biedronki: Management Trainee oraz Owocne Wakacje.