Praktyki letnie

Uśmiechnięta dziewczyna na pomarańczowym tle
Uśmiechnięta dziewczyna na pomarańczowym tle

Praktyki pełne korzyści!

Umowa zlecenie z wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 4800 – 5520 zł brutto

Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail

Wsparcie merytoryczne podczas praktyk

Czas na rozwój Twoich pomysłów

Informacja zwrotna oraz certyfikat

Możliwość pozostania w strukturach firmy

Rekrutacja na praktyki letnie właśnie się rozpoczęła

Przekonaj się czym są praktyki letnie Biedronki i wyciśnij z nich samą esencję wiedzy.

Uśmiechnięty chłopak na żółtym tle

Czym są Owocne Wakacje?

Owocne Wakacje Biedronki to nic innego jak program praktyk letnich w Biurze Głównym w Warszawie oraz Biurach Regionu w całej Polsce – a przede wszystkim:

 • zdobycie cennej wiedzy z branży #retail i możliwość rozpoczęcia kariery u lidera branży,
 • nauka pod okiem doświadczonych praktyków i ekspertów,
 • udział w realnych i angażujących projektach firmy,
 • poznanie wyjątkowych oraz ambitnych osób,
 • świetna i wspierająca atmosfera.
Uśmiechnięta dziewczyna na żółtym tle

Kogo poszukujemy na praktyki letnie?

Na nasze praktyki zapraszamy studentów lub absolwentów kierunków zależnych od działu, do którego rekrutujemy, którzy:

 • są dyspozycyjni w okresie czerwiec/lipiec – wrzesień,
 • znają język angielski na poziomie komunikatywnym,
 • znają MS Office na poziomie praktycznym,
 • mają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
 • są proaktywni i chętni do działania,
 • są komunikatywni i potrafią pracować w zespole.
Uśmiechnięta dziewczyna na żółtym tle

Co oferujemy?

 • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach i czas na rozwój Twoich pomysłów,
 • umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 4800 – 5520 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin – jeśli nie masz jeszcze 26 lat to brutto=netto!
 • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail,
 • wsparcie merytoryczne podczas praktyk,
 • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie,
 • możliwość pozostania w strukturach firmy po zakończonych praktykach letnich, w zależności od potrzeby biznesowej oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności.

Opinie o pracy w Biedronce – historie pracowników

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

Jesteśmy jednym, największym zespołem w Polsce – w naszej firmie pracuje już ponad 80 000 pracowników. Wpieramy się w codziennych obowiązkach i wspólnie pracujemy na sukces Biedronki.

Osoby zatrudnione w Biedronce chwalą sobie przede wszystkim stabilność i bezpieczeństwo – każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

 

Dobrą opinią cieszą się także benefity – jeden z najszerszych pakietów bonusów pozapłacowych na rynku obejmuje między innymi prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe czy zasilenie e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe.

Opinie dotyczą również procesów wdrożeniowych, w ramach których nowo zatrudnione osoby biorą udział w pakiecie szkoleń dostosowanych do zajmowanego przez nich stanowiska.

W Biedronce wiesz ile będziesz zarabiać – już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracownik otrzymuje informację o tym, jakie premie i nagrody będą wchodzić w skład wynagrodzenia. Opinie o zarobkach w Biedronce potwierdzają, że płace w firmie są atrakcyjne i stale rosną.

W Biedronce wierzymy, że to, co robimy – ma znaczenie! Codziennie obsługujemy 5 mln klientów, którzy dzięki naszej pracy, mają dostęp do ulubionych i potrzebnych produktów w 3500 lokalizacji w całej Polsce.

W branży retail nie można narzekać na nudę! W tym środowisku cały czas coś się dzieje, a sama praca jest ciekawa i pełna wyzwań.

Praca w Biedronce to nie tylko praca w sklepie. Dołączając do naszego zespołu, możesz pracować także w jednym z 17 Centrów Dystrybucyjnych.

 • Uśmiechnięta specjalistka w biurze
  Uśmiechnięta specjalistka w biurze

  Pracuję w Biedronce już od ponad 6 lat. Dlaczego? Bo każdy dzień, miesiąc i rok jest zupełnie inny i daje wiele możliwości do rozwoju i poszerzania wiedzy – sięgania po więcej. Tutaj nie można się nudzić i nie ma rzeczy niemożliwych. W Biedronce działamy zespołowo i razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  Weronika, Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
 • Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej
  Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej

  Biedronka to miejsce dla tych, którzy chcą dużo z siebie dać i dużo osiągnąć. Uważam, że nie ma w Polsce firmy, które daje większe możliwości rozwoju i samorealizacji, a dodatkowo – będąc częścią grupy Jeronimo Martins – takie możliwości są dostępne także na rynkach zagranicznych.

  Justyna, Dyrektorka ds. Rozwoju i Jakości Marki Własnej
 • Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych
  Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych

  Dobra praca to taka, dzięki której mam dobre życie i takie właśnie mam poczucie, pracując w Biedronce. Dlaczego tak jest? Mogę godzić obowiązki służbowe z życiem rodzinnym i spełniać się w roli babci.

  Leokadia, Kierowniczka Sklepu
 • Młoda kasjerka w pracy

  Dobra praca to dobre życie. To poczucie docenienia i możliwość rozwoju, a także miła atmosfera w pracy. Wiadomo, bywają cięższe momenty, ale da się przeżyć.

  Anita, Sprzedawczyni-Kasjerka
 • Magazynier w Centrum Dystrybucyjnym

  Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwość rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.

  Mariusz, Kierownik Magazynu
 • Kierowniczka Sklepu w okularach, trzymająca skrzynkę awokado
  Kierowniczka Sklepu z kartonem awokado

  Satysfakcjonuje mnie moja praca, ponieważ robię to, co lubię. Zaczynałam swoją przygodę jako Sprzedawca-Kasjer, a następnie Biedronka dała mi możliwość rozwoju i obecnie pracuję w 14-osobowym zespole, który szkoli pracowników na różne stanowiska. Dzięki tej pracy spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

  Kasia, Kierowniczka Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego
 • Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022
  Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022

  Praca w Biedronce to ogromne wyzwanie wynikające ze skali działalności firmy – nie można narzekać na nudę, ponieważ codziennie spotykamy się z nowymi sytuacjami, które na koniec dnia dają ogromne poczucie satysfakcji.

  Adam, Kupiec, Management Trainee 2022
 • Dwie Magazynierki w pracy
  Dwie Magazynierki w pracy

  Pracujemy w Biedronce niespełna 3 lata i to tutaj się poznałyśmy. Doceniamy szeroki pakiet benefitów – chętnie korzystamy z Multisporta czy doładowań e-kodów na zakupy.

  Kateryna i Yulia, Magazynierki

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować? Zostaw aplikację spontaniczną!

Najczęściej zadawane pytania

Termin rozpoczęcia programu jest zależny od działu, w którym realizowane są praktyki. W strukturach regionalnych praktyki mogą rozpocząć się już w czerwcu, ale także w lipcu i później – ich charakter jest bardziej elastyczny, również w kwestii czasu trwania. W biurze głównym w Warszawie oraz w Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu praktyki rozpoczynają się 1 lipca i trwają do 30 września.

To zależy od konkretnego działu. W niektórych w zespołach regionalnych praktyki trwają kilka tygodni, a w innych nawet 3-4 miesiące. W biurze głównym i Centrum Usług Wspólnych praktyki trwają pełne 3 miesiące (lipiec-wrzesień). Informacja o przewidywanej długości praktyk będzie dostępna w treści ogłoszenia.

To również zależy od konkretnego działu i charakteru obowiązków podczas praktyk oraz Twoich możliwości. W zespołach regionalnych jest to 30-40 godzin tygodniowo, w biurze głównym bliżej 40. Oczywiście jest możliwość przerwy wakacyjnej.

Ciekawie! Na pewno możesz liczyć na zaangażowanie się w bieżące prace wybranego działu, poznanie jego specyfiki i wpływu na funkcjonowanie całej firmy. Zadania, które dostaniesz, będą wymagać od Ciebie odpowiedzialności i chęci rozwoju. Możesz też zostać zaangażowany w konkretny projekt, w ramach którego otrzymasz swój obszar odpowiedzialności.

Jesteśmy bardzo dużą organizacją, dlatego konkretnych lokalizacji również jest wiele. Są to biura makroregionów i regionów w całej Polsce, a także biuro główne w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu.

Przede wszystkim chcemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania wobec praktyk, ale zależy nam także, żebyś i Ty poznał nas jak najlepiej podczas procesu rekrutacyjnego. Spotkanie rekrutacyjne służy zatem wzajemnemu dowiedzeniu się o sobie jak najwięcej. W biurze głównym rekrutacja składa się z dwóch etapów: spotkanie z rekruterem, podczas którego możesz zapytać o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z praktykami i Biedronką, oraz spotkanie z przyszłym przełożonym, podczas którego możesz lepiej poznać obszar, do którego aplikujesz i dowiedzieć się więcej o zadaniach. W strukturach regionalnych proces rekrutacyjny wygląda podobnie lub składa się z jednego etapu, czyli wspólnego spotkania z rekruterem i przyszłym przełożonym.

Przede wszystkim rozumienie jak funkcjonuje sieć handlowa, z jakimi wyzwaniami się mierzy i co wpływa na jej sukces. Podczas praktyk poznasz też specyfikę wybranego działu oraz wzbogacisz obszar swojej ekspertyzy. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz potrafiła/potrafił wytłumaczyć znajomym jakie procesy sprawiają, że na półkach w Biedronce znajdują swoje ulubione produkty oraz dlaczego codziennie 5 milionów klientów robi u nas zakupy 😊

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy