Praktyki letnie

Uśmiechnięta dziewczyna na pomarańczowym tle
Uśmiechnięta dziewczyna na pomarańczowym tle

Praktyki pełne korzyści!

Umowa zlecenie z wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 4800 – 5520 zł brutto

Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail

Wsparcie merytoryczne podczas praktyk

Czas na rozwój Twoich pomysłów

Informacja zwrotna oraz certyfikat

Możliwość pozostania w strukturach firmy

Rekrutacja na praktyki letnie właśnie się rozpoczęła

Przekonaj się czym są praktyki letnie Biedronki i wyciśnij z nich samą esencję wiedzy.

Uśmiechnięty chłopak na żółtym tle

Czym są Owocne Wakacje?

Owocne Wakacje Biedronki to nic innego jak program praktyk letnich w Biurze Głównym w Warszawie oraz Biurach Regionu w całej Polsce – a przede wszystkim:

 • zdobycie cennej wiedzy z branży #retail i możliwość rozpoczęcia kariery u lidera branży,
 • nauka pod okiem doświadczonych praktyków i ekspertów,
 • udział w realnych i angażujących projektach firmy,
 • poznanie wyjątkowych oraz ambitnych osób,
 • świetna i wspierająca atmosfera.
Uśmiechnięta dziewczyna na żółtym tle

Kogo poszukujemy na praktyki letnie?

Na nasze praktyki zapraszamy studentów lub absolwentów kierunków zależnych od działu, do którego rekrutujemy, którzy:

 • są dyspozycyjni w okresie czerwiec/lipiec – wrzesień,
 • znają język angielski na poziomie komunikatywnym,
 • znają MS Office na poziomie praktycznym,
 • mają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
 • są proaktywni i chętni do działania,
 • są komunikatywni i potrafią pracować w zespole.
Uśmiechnięta dziewczyna na żółtym tle

Co oferujemy?

 • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach i czas na rozwój Twoich pomysłów,
 • umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 4800 – 5520 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin – jeśli nie masz jeszcze 26 lat to brutto=netto!
 • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail,
 • wsparcie merytoryczne podczas praktyk,
 • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie,
 • możliwość pozostania w strukturach firmy po zakończonych praktykach letnich, w zależności od potrzeby biznesowej oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności.

Opinie o pracy w Biedronce – historie pracowników

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

Osoby zatrudnione w Biedronce chwalą sobie przede wszystkim stabilność i bezpieczeństwo – każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

 

Dobrą opinią cieszą się także benefity – jeden z najszerszych pakietów bonusów pozapłacowych na rynku obejmuje między innymi prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe czy zasilenie e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe.

Opinie dotyczą również procesów wdrożeniowych, w ramach których nowo zatrudnione osoby biorą udział w pakiecie szkoleń dostosowanych do zajmowanego przez nich stanowiska.

W Biedronce wiesz ile będziesz zarabiać – już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracownik otrzymuje informację o tym, jakie premie i nagrody będą wchodzić w skład wynagrodzenia. Opinie o zarobkach w Biedronce potwierdzają, że płace w firmie są atrakcyjne i stale rosną.

W Biedronce wierzymy, że to, co robimy – ma znaczenie! Codziennie obsługujemy 5 mln klientów, którzy dzięki naszej pracy, mają dostęp do ulubionych i potrzebnych produktów w 3500 lokalizacji w całej Polsce.

Jesteśmy jednym, największym zespołem w Polsce – w naszej firmie pracuje już ponad 80 000 pracowników. Wpieramy się w codziennych obowiązkach i wspólnie pracujemy na sukces Biedronki.

W branży retail nie można narzekać na nudę! W tym środowisku cały czas coś się dzieje, a sama praca jest ciekawa i pełna wyzwań.

 • Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej
  Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej

  Biedronka to miejsce dla tych, którzy chcą dużo z siebie dać i dużo osiągnąć. Uważam, że nie ma w Polsce firmy, które daje większe możliwości rozwoju i samorealizacji, a dodatkowo – będąc częścią grupy Jeronimo Martins – takie możliwości są dostępne także na rynkach zagranicznych.

  Justyna, Dyrektorka ds. Rozwoju i Jakości Marki Własnej
 • Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych
  Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych

  Dobra praca to taka, dzięki której mam dobre życie i takie właśnie mam poczucie, pracując w Biedronce. Dlaczego tak jest? Mogę godzić obowiązki służbowe z życiem rodzinnym i spełniać się w roli babci.

  Leokadia, Kierowniczka Sklepu
 • Młoda kasjerka w pracy

  Dobra praca to dobre życie. To poczucie docenienia i możliwość rozwoju, a także miła atmosfera w pracy. Wiadomo, bywają cięższe momenty, ale da się przeżyć.

  Anita, Sprzedawczyni-Kasjerka
 • Magazynier w Centrum Dystrybucyjnym

  Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwość rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.

  Mariusz, Kierownik Magazynu
 • Kierowniczka Sklepu w okularach, trzymająca skrzynkę awokado
  Kierowniczka Sklepu z kartonem awokado

  Satysfakcjonuje mnie moja praca, ponieważ robię to, co lubię. Zaczynałam swoją przygodę jako Sprzedawca-Kasjer, a następnie Biedronka dała mi możliwość rozwoju i obecnie pracuję w 14-osobowym zespole, który szkoli pracowników na różne stanowiska. Dzięki tej pracy spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

  Kasia, Kierowniczka Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego
 • Uśmiechnięta specjalistka w biurze
  Uśmiechnięta specjalistka w biurze

  Pracuję w Biedronce już od ponad 6 lat. Dlaczego? Bo każdy dzień, miesiąc i rok jest zupełnie inny i daje wiele możliwości do rozwoju i poszerzania wiedzy – sięgania po więcej. Tutaj nie można się nudzić i nie ma rzeczy niemożliwych. W Biedronce działamy zespołowo i razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  Weronika, Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
 • Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022
  Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022

  Praca w Biedronce to ogromne wyzwanie wynikające ze skali działalności firmy – nie można narzekać na nudę, ponieważ codziennie spotykamy się z nowymi sytuacjami, które na koniec dnia dają ogromne poczucie satysfakcji.

  Adam, Kupiec, Management Trainee 2022

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować? Zostaw aplikację spontaniczną!

Najczęściej zadawane pytania

Termin rozpoczęcia programu jest zależny od działu, w którym realizowane są praktyki. W strukturach regionalnych praktyki mogą rozpocząć się już w czerwcu, ale także w lipcu i później – ich charakter jest bardziej elastyczny, również w kwestii czasu trwania. W biurze głównym w Warszawie oraz w Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu praktyki rozpoczynają się 1 lipca i trwają do 30 września.

To zależy od konkretnego działu. W niektórych w zespołach regionalnych praktyki trwają kilka tygodni, a w innych nawet 3-4 miesiące. W biurze głównym i Centrum Usług Wspólnych praktyki trwają pełne 3 miesiące (lipiec-wrzesień). Informacja o przewidywanej długości praktyk będzie dostępna w treści ogłoszenia.

To również zależy od konkretnego działu i charakteru obowiązków podczas praktyk oraz Twoich możliwości. W zespołach regionalnych jest to 30-40 godzin tygodniowo, w biurze głównym bliżej 40. Oczywiście jest możliwość przerwy wakacyjnej.

Ciekawie! Na pewno możesz liczyć na zaangażowanie się w bieżące prace wybranego działu, poznanie jego specyfiki i wpływu na funkcjonowanie całej firmy. Zadania, które dostaniesz, będą wymagać od Ciebie odpowiedzialności i chęci rozwoju. Możesz też zostać zaangażowany w konkretny projekt, w ramach którego otrzymasz swój obszar odpowiedzialności.

Jesteśmy bardzo dużą organizacją, dlatego konkretnych lokalizacji również jest wiele. Są to biura makroregionów i regionów w całej Polsce, a także biuro główne w Warszawie oraz Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu.

Przede wszystkim chcemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania wobec praktyk, ale zależy nam także, żebyś i Ty poznał nas jak najlepiej podczas procesu rekrutacyjnego. Spotkanie rekrutacyjne służy zatem wzajemnemu dowiedzeniu się o sobie jak najwięcej. W biurze głównym rekrutacja składa się z dwóch etapów: spotkanie z rekruterem, podczas którego możesz zapytać o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z praktykami i Biedronką, oraz spotkanie z przyszłym przełożonym, podczas którego możesz lepiej poznać obszar, do którego aplikujesz i dowiedzieć się więcej o zadaniach. W strukturach regionalnych proces rekrutacyjny wygląda podobnie lub składa się z jednego etapu, czyli wspólnego spotkania z rekruterem i przyszłym przełożonym.

Przede wszystkim rozumienie jak funkcjonuje sieć handlowa, z jakimi wyzwaniami się mierzy i co wpływa na jej sukces. Podczas praktyk poznasz też specyfikę wybranego działu oraz wzbogacisz obszar swojej ekspertyzy. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz potrafiła/potrafił wytłumaczyć znajomym jakie procesy sprawiają, że na półkach w Biedronce znajdują swoje ulubione produkty oraz dlaczego codziennie 5 milionów klientów robi u nas zakupy 😊

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy