IT

ROBIMY WIELKIE RZECZY

DEAL WITH IT

Nuno Cardoso
IT Director //

SĄ FIRMY IT I JEST IT BIEDRONKI…

Chcesz wiedzieć co nas wyróżnia?

SKALA

Biedronka to prawie 3500 sklepów i 5 milionów klientów codziennie. Nasza praca jest dynamiczna, zmienna i pełna wyzwań tak jak branża retail, w której działamy.

RÓŻNORODNOŚĆ

Nasze projekty wychodzą daleko poza IT sklepów – projektujemy nowoczesne narzędzia e-commerce dla klientów, dostarczamy rozwiązania dla magazynów, centrów logistycznych i naszych biur.

ROZWÓJ

Przewidujemy i kreujemy trendy; digitalizujemy, automatyzujemy, wykorzystujemy AI, narzędzia analityczne. W Biedronce lubimy nowoczesne technologie.

LUDZIE

Biedronka to MY – jedyni w swoim rodzaju specjaliści. Jakość rozwiązań, dzielenie się wiedzą i żarty to trzy najważniejsze filary naszej codziennej pracy.

MAKE IT YOUR FUTURE

Sprawdź na jakich falach nadajemy.

Nuno

(…) someone that together with these IT skill set is able to challenge the other ideas, is not afraid to take risks, and can be proactive bringing innovation.

Grzegorz

IT w Biedronce to jest generalnie fajna kuźnia talentów. Wymagania są duże, ponieważ pracujemy w bardzo dynamicznej branży.

Kristina

Trzeba być otwartym na szukanie nowych rozwiązań (…) i trzeba umieć pracować w zespole.

Krzysztof

Na pewno kandydat, który przyjdzie do nas, spotka ciekawych i otwartych ludzi. Myślę, że ci ludzie, którzy stanowią dzisiaj zespół IT, są naturalną trampoliną dla osób, które chcą się rozwijać (…)

Jacek

Ja osobiście lubię współpracować z osobami, które potrafią poszukiwać nowych rozwiązań.

Michał

Dla mnie ważna jest umiejętność pracy wielowątkowej. No i bycie kreatywnym, każdego dnia.

MAKE IT CLEAR

Zobacz, co chcemy Ci zaoferować.

Dział IT w Biedronce, który tworzymy, jest dojrzały i wielopoziomowy. To IT naszych sklepów i biur, e-commerce i rozwiązania, na miarę lidera branży retail, jakim jest Biedronka.

Make IT happen

Efekty naszej pracy widać tu i teraz. To dzięki nam Biedronka jest w stanie obsłużyć wielomilionową grupę klientów, a nasze biura, magazyny i centra dystrybucyjne działają w trybie 24/7. I jesteśmy z tego po prostu dumni.

Make IT innovative

Praca dla lidera branży to nie tylko ogromne zobowiązanie, ale też nieustanna możliwość kreowania trendów, korzystania z najnowszych zdobyczy technologii i upatrywania szans tam, gdzie inni ich nie dostrzegają. Lubimy być innowacyjni i sięgać po więcej.

Make IT fun

Grzegorz Olichwierczuk, szef lokalnej infrastruktury, mówi tak: “bez tego fun’u i odrobiny luzu ludzie nie zostawaliby w strukturach IT Biedronki po kilkanaście lat”.

ZOBACZ, JACY JESTEŚMY!

Co to znaczy make
IT happen?

Jak rozumiemy
make IT innovative?

Jak działa
make IT fun?

MAKE IT QUICK

W rekrutacji działamy szybko i konkretnie

1
Przesłanie swojego CV
2
Rozmowa z HR (przedstawienie projektu i ocena kompetencji)
3
Rozmowa z biznesem (sprawdzenie kompetencji technicznych kandydata)
4
Spotkanie z Dyrektorem IT, Członkami Zarządu lub osobami z danych obszarów z Portugalii

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy