Magazyn

„Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwości rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.”

Mariusz, Kierownik Magazynu, Mszczonów

Praca pełna korzyści!

Umowa o pracę, bez okresu próbnego

Premie, nagrody oraz dodatkowe świadczenia finansowe

Dostęp do gabinetu fizjoterapeuty

Dwudaniowy posiłek regeneracyjny w trakcie zmiany

Możliwości rozwoju i awansu

Pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

Zacznij pracę u lidera branży retail

W Centrum Dystrybucyjnym Biedronki możesz znaleźć zatrudnienie na stanowiskach w różnych sekcjach. Stanowiska różnią się obowiązkami i wymaganymi umiejętnościami.

 • Na początku swojej kariery znajdziesz u nas pracę jako Magazynier Kompletacji, co wiąże się z wysiłkiem fizycznym, ale też dobrym wynagrodzeniem i szerokim pakietem benefitów pozapłacowych,
 • Jeżeli chcesz wspierać funkcjonowanie magazynu w Sekcji Przyjęć lub Sekcji Zwrotów i Reklamacji, spodoba Ci się stanowisko Magazyniera,
 • Czujesz się pewnie prowadząc pojazdy? Proponujemy Ci stanowisko Operatora Wózka Wysokiego Składu.

Biedronka oferuje atrakcyjną ścieżkę rozwoju magazynierom, którzy odpowiadają za przyjmowanie, składowanie i wydawanie towaru, który codziennie kupowany jest przez miliony klientów w całej Polsce.

Dbamy o Twój rozwój!

Zobacz, na jakich stanowiskach jeszcze możesz podjąć u nas zatrudnienie.

 • Inspektorzy ds. Administracyjno-Magazynowych dbają o zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji w magazynie,
 • Jako Specjalista ds. Administracyjno-Magazynowych będziesz dbać o utrzymanie odpowiedniej jakości i wydajności procesów w CD poprzez organizację czasu pracy swojego zespołu,
 • Kontrolerzy Jakości odpowiadają za utrzymanie wysokiej jakości towarów przyjeżdżających do Centrum Dystrybucyjnego od naszych dostawców,
 • Na stanowisku Specjalisty ds. Planowania i Transportu będziesz zajmować się właściwą organizacją dostaw do sklepów,
 • Jeśli dobrze znasz procesy zachodzące w Centrum Dystrybucyjnym i potrafisz zarządzać zespołem proponujemy Ci stanowisko Koordynatora Sekcji Przyjęć, Opakowań i Reklamacji lub Kontroli Magazynu.
 • Pracując w Sekcji Technicznej odpowiadać będziesz za utrzymanie ciągłości ruchu oraz nadzór nad stanem infrastruktury technicznej w CD.

Kolejny krok w karierze

Wraz z rozwojem swoich kompetencji możesz objąć stanowiska kierownicze i dyrektorskie.

 • Kierownik Magazynu odpowiada za zarządzanie procesami logistycznymi w CD oraz ich usprawnianie,
 • Kierownik Sekcji Planowania odpowiada za organizację transportu i tworzenie harmonogramu dostaw do sklepów,
 • Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego dba o całość funkcjonowania CD na wszystkich szczeblach. Odpowiada on również za realizację budżetu Centrum Dystrybucyjnego.

Opinie o pracy w Biedronce – historie pracowników

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

Jesteśmy jednym, największym zespołem w Polsce – w naszej firmie pracuje już ponad 80 000 pracowników. Wpieramy się w codziennych obowiązkach i wspólnie pracujemy na sukces Biedronki.

Osoby zatrudnione w Biedronce chwalą sobie przede wszystkim stabilność i bezpieczeństwo – każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

 

Dobrą opinią cieszą się także benefity – jeden z najszerszych pakietów bonusów pozapłacowych na rynku obejmuje między innymi prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe czy zasilenie e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe.

Opinie dotyczą również procesów wdrożeniowych, w ramach których nowo zatrudnione osoby biorą udział w pakiecie szkoleń dostosowanych do zajmowanego przez nich stanowiska.

W Biedronce wiesz ile będziesz zarabiać – już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej pracownik otrzymuje informację o tym, jakie premie i nagrody będą wchodzić w skład wynagrodzenia. Opinie o zarobkach w Biedronce potwierdzają, że płace w firmie są atrakcyjne i stale rosną.

W Biedronce wierzymy, że to, co robimy – ma znaczenie! Codziennie obsługujemy 5 mln klientów, którzy dzięki naszej pracy, mają dostęp do ulubionych i potrzebnych produktów w 3500 lokalizacji w całej Polsce.

W branży retail nie można narzekać na nudę! W tym środowisku cały czas coś się dzieje, a sama praca jest ciekawa i pełna wyzwań.

Praca w Biedronce to nie tylko praca w sklepie. Dołączając do naszego zespołu, możesz pracować także w jednym z 17 Centrów Dystrybucyjnych.

 • Uśmiechnięta specjalistka w biurze
  Uśmiechnięta specjalistka w biurze

  Pracuję w Biedronce już od ponad 6 lat. Dlaczego? Bo każdy dzień, miesiąc i rok jest zupełnie inny i daje wiele możliwości do rozwoju i poszerzania wiedzy – sięgania po więcej. Tutaj nie można się nudzić i nie ma rzeczy niemożliwych. W Biedronce działamy zespołowo i razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  Weronika, Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
 • Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej
  Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej

  Biedronka to miejsce dla tych, którzy chcą dużo z siebie dać i dużo osiągnąć. Uważam, że nie ma w Polsce firmy, które daje większe możliwości rozwoju i samorealizacji, a dodatkowo – będąc częścią grupy Jeronimo Martins – takie możliwości są dostępne także na rynkach zagranicznych.

  Justyna, Dyrektorka ds. Rozwoju i Jakości Marki Własnej
 • Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych
  Kierowniczka Sklepu na tle kas samoobsługowych

  Dobra praca to taka, dzięki której mam dobre życie i takie właśnie mam poczucie, pracując w Biedronce. Dlaczego tak jest? Mogę godzić obowiązki służbowe z życiem rodzinnym i spełniać się w roli babci.

  Leokadia, Kierowniczka Sklepu
 • Młoda kasjerka w pracy

  Dobra praca to dobre życie. To poczucie docenienia i możliwość rozwoju, a także miła atmosfera w pracy. Wiadomo, bywają cięższe momenty, ale da się przeżyć.

  Anita, Sprzedawczyni-Kasjerka
 • Magazynier w Centrum Dystrybucyjnym

  Cenię sobie pracę w Biedronce, ponieważ daje mi zarówno dużo satysfakcji zawodowej, jak i możliwość rozwoju osobistego. Praca tutaj pozwala mi na dobre i spokojne życie.

  Mariusz, Kierownik Magazynu
 • Kierowniczka Sklepu w okularach, trzymająca skrzynkę awokado
  Kierowniczka Sklepu z kartonem awokado

  Satysfakcjonuje mnie moja praca, ponieważ robię to, co lubię. Zaczynałam swoją przygodę jako Sprzedawca-Kasjer, a następnie Biedronka dała mi możliwość rozwoju i obecnie pracuję w 14-osobowym zespole, który szkoli pracowników na różne stanowiska. Dzięki tej pracy spotkałam na swojej drodze wielu wspaniałych ludzi, z którymi mogę się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

  Kasia, Kierowniczka Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego
 • Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022
  Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022

  Praca w Biedronce to ogromne wyzwanie wynikające ze skali działalności firmy – nie można narzekać na nudę, ponieważ codziennie spotykamy się z nowymi sytuacjami, które na koniec dnia dają ogromne poczucie satysfakcji.

  Adam, Kupiec, Management Trainee 2022
 • Dwie Magazynierki w pracy
  Dwie Magazynierki w pracy

  Pracujemy w Biedronce niespełna 3 lata i to tutaj się poznałyśmy. Doceniamy szeroki pakiet benefitów – chętnie korzystamy z Multisporta czy doładowań e-kodów na zakupy.

  Kateryna i Yulia, Magazynierki

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować? Zostaw aplikację spontaniczną!

Najczęściej zadawane pytania

Wysokość premii zależy od dwóch składowych: premia uznaniowa, której wysokość zależy do Twoich indywidualnych wyników w pracy oraz dodatkowa nagroda za obecność. Maksymalna wysokość premii uznaniowej to 2220 zł brutto.

Tak, każdy pracownik ma zapewniony kurs stanowiskowy, który pozwala mu na poruszanie się po DC wózkiem niskiego składu.

Jeśli jest taka potrzeba ze strony Centrum Dystrybucyjnego, organizowane są bezpłatne szkolenia dla pracowników, którzy wyrażą chęć rozwoju i mają predyspozycje do obsługi wózka góra-dół.

Magazynier kompletacji pracuje na dwie zmiany: dzienną i nocną. Dokładne godziny zależą od konkretnego Centrum Dystrybucyjnego. Magazynier Sekcji Przyjęć, Zwrotów i Reklamacji pracuje na trzy zmiany: ranną, popołudniową i nocną.

Tak, chociaż w naszych Centrach Dystrybucyjnych kobiety nie są zatrudniane na stanowiska Magazyniera Kompletacji, ponieważ wiąże się to z obciążającą pracą fizyczną. Wiele kobiet decyduje się dołączyć do innych sekcji, np. Przyjęć, Zwrotów i Reklamacji lub Kontroli Magazynu.

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy