Kampus Biedronki

Młodzi ludzie
Młodzi ludzie

Poznaj nasze programy talentowe

Dla ambitnych, myślących nieszablonowo studentów i absolwentów uczelni wyższych przygotowaliśmy programy talentowe, które otwierają przed nimi drzwi do kariery w branży retail.

Zobacz, z jakimi szkołami i uczelniami wyższymi współpracujemy

Dzięki tym współpracom pokazujemy młodym ludziom, że Biedronka jest atrakcyjnym miejscem pracy, gdzie mogą budować i rozwijać swoją karierę. Prezentujemy studentom i absolwentom dogodne środowisko, w którym mogą oni poszerzać swoje kompetencje.

Technikum nr 3 w Łodzi

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu i Warszawie

Politechnika Poznańska

Zespół Szkół w Olsztynku

Zespół Szkół w Swarzędzu

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Opinie o pracy w Biedronce – historie pracowników

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

 • Menedżerka ds. szkoleń

  Udział w programie menedżerskim to koszyk zaskoczeń, ale też idealna możliwość na poznanie biznesu – jakim jest retail – od podszewki, sprawdzenie samej siebie w różnych okolicznościach oraz niewątpliwie czas intensywnego i szybkiego rozwoju w wielu wymiarach.

  Małgosia, Menedżerka ds. Szkoleń
 • Lubię pracę w Biedronce- jako rekruterka współpracuję z niemal wszystkimi działami firmy i codziennie spotykam się z kandydatami i menedżerami z różnych obszarów. Cieszę się, że mam wpływ na wybór profesjonalistów, którzy do nas dołączają. A wszystko, czego się od nich dowiem, poszerza moje horyzonty.

  Joanna, Kordynator ds. Rekrutacji
 • Dołączając do Biedronki nie sądziłam, że nauczę się tak wielu rzeczy. Od pierwszych dni dostałam odpowiedzialne zadania, co dało mi poczucie wpływu na prowadzone procesy rekrutacyjne. Realizacja różnorodnych projektów pozwoliła mi na poszerzenie posiadanych kompetencji, a wspaniali ludzie na wzrastanie w cudownej atmosferze.

  Maja, Specjalistka ds. Rekrutacji (Praktykantka Owocne Praktyki 2019)
 • Kampus Biedronki jest całoroczną inicjatywą, która wspiera rozwój młodych talentów. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając uczniom i studentom rozwinąć skrzydła. Cieszę się, że mogę być częścią tak ambitnej inicjatywy.

  Agnieszka, Mł. Menedżerka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
 • Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022
  Uczestnik programu menedżerskiego Management Trainee 2022

  Praca w Biedronce to ogromne wyzwanie wynikające ze skali działalności firmy – nie można narzekać na nudę, ponieważ codziennie spotykamy się z nowymi sytuacjami, które na koniec dnia dają ogromne poczucie satysfakcji. Program Management Trainee jest świetną formą przygotowania do pracy w tak dynamicznym środowisku.

  Adam, Kupiec, Management Trainee 2022

Najczęściej zadawane pytania

Kampus Biedronki to parasolowe hasło employer brandingowe, pod którym kryją się wszelkie działania związane z komunikacją do młodych talentów. Do inicjatyw związanych z Kampusem Biedronki należą nasze wyjątkowe programy talentowe oraz współpraca z Uczelniami i ze szkołami.

Do naszych wyjątkowych programów zapraszamy ambitnych studentów i absolwentów Uczelni Wyższych. Owocne Wakacje to 3-miesięczne praktyki letnie w naszym Biurze Głównym w Warszawie oraz biurach regionu, zaś Management Trainee to 2-letni program menedżerski, który jest wyjątkową szansą na przysieszoną karierę w branży retail.

W ramach naszej współpracy podejmujemy szereg inicjatyw – wykłady dla uczniów i studentów z przedstawicielami biznesu, warsztaty, konkursy czy działania wizerunkowe, które mają na celu pokazać młodym ludziom, że Biedronka to miejsce dla nich, gdzie mogą się rozwijać i nabywać, czasem pierwsze, doświadczenia zawodowe.

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy