kampus Biedronki

Kampus Biedronki

Elementem naszej misji jest wspieranie rozwoju młodych ludzi. Dzielimy się z nimi naszym doświadczeniem i pomagamy rozwinąć skrzydła w strukturach Biedronki.

Wszystkim naszym aktywnościom nadaliśmy nazwę Kampus Biedronki. Zobacz, jakie działania podejmujemy w celu rozwoju Młodych Talentów.

Poznaj nasze programy talentowe

Dla ambitnych, myślących nieszablonowo studentów i absolwentów uczelni wyższych przygotowaliśmy programy talentowe, które otwierają przed nimi drzwi do kariery w branży retail.

Owocne Wakacje

Trzymiesięczne letnie praktyki, w trakcie których studenci mają szanse uzupełnić wiedzę akademicką o rzeczywiste doświadczenie biznesowe.

Dowiedz się więcej

Owocne Wakacje

zadowolony pracownik Biedronka

Management Trainee

Dwuletni program menedżerski dla absolwentów i studentów ostatniego roku studiów.

Dowiedz się więcej

Management Trainee

praca managera Biedronka

Technikum nr 3 w Łodzi

W lipcu 2021 r. objęliśmy patronat nad klasami o profilu logistycznym, w których uczy się ponad 300 uczniów. Logistyka jest kluczowym elementem funkcjonowania Biedronki, dlatego pomagamy uczniom zdobywać umiejętności i kwalifikacje, przydatne w przyszłym życiu zawodowym. W ramach patronatu przewidziane są m.in. wizyty w centrach dystrybucyjnych Biedronki, spotkania z przedstawicielami firmy i praktyki zawodowe.

 • Dział Łańcucha Dostaw
 • Dział Logistyki

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Miano lidera branży retail zdobyliśmy dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, które trafiają na półki sklepowe Biedronki. Doświadczeniem zdobytym w tym obszarze, dzielimy się ze studentami SGGW, którzy, między innymi, odbywają u nas praktyki zawodowe czy uczestniczą w webinariach specjalistycznych.

 • Dział Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej
 • Dział Jakości Produktów Świeżych i Bezpieczeństwa Żywności

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Członkiem Rady Pracodawców jesteśmy od kwietnia 2021. Jako uczestnik obrad Rady mamy wpływ na kształtowanie programu rozwoju uczelni. Decyzje Rady motywowane są troską o zapewnienie wysokiego poziomu kształcenia, dopasowanego do potrzeb i wymogów współczesnego rynku pracy.

 • Dział Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej
 • Dział Jakości Produktów Świeżych i Bezpieczeństwa Żywności

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu i Warszawie

Jesteśmy partnerem biznesowym kierunku Finanse i Rachunkowość (studia I i II stopnia) prowadzonego na Wydziale Finansów i Bankowości. Współdziałamy w ramach prac Rady Partnerów Biznesowych, której decyzje mają realny wpływ na kształtowanie programu nauczania na uczelni. Wspieramy w zakresie organizacji staży i praktyk dla studentów i absolwentów zgodnych z kierunkami kształcenia uczelni. Nasi pracownicy prowadzą zajęcia dydaktyczne w zakresie przedmiotów praktycznych.

 • Dział Finansowy
 • Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wspieramy swoją wiedzą i ekspertyzą, m.in. podczas cyklicznych warsztatów interdyscyplinarnych. Nasi specjaliści prowadzą zajęcia m.in. na temat IT, e-commerce i opowiadają o kulisach wprowadzania nowych rozwiązań w Biedronce, takich jak np. współpraca z Glovo.

 • Dział Łańcucha Dostaw
 • Dział Logistyki

Politechnika Poznańska

Dział IT Biedronki stale się rozwija i wprowadza nowe technologie zarówno do sklepów, jak i innych struktur funkcjonowania naszej organizacji. Studentom specjalizacji Sztuczna Inteligencja oferujemy praktyki w innowacyjnym środowisku, gdzie mogą rozwijać umiejętności informatyczne pod okiem naszych specjalistów.

 • Dział IT

Zespół Szkół w Olsztynku

Biedronka posiada bogate doświadczenie w logistyce, dlatego chcemy dzielić się wiedzą. Uczniowie będą mogli odbyć praktyki w naszym najnowszym Centrum Dystrybucyjnym w Stawigudzie, poznając specyfikę pracy w logistyce u lidera branży retail.

 • Logistyka

Zobacz z jakimi szkołami i uczelniami wyższymi współpracujemy

Dzięki tym współpracom pokazujemy młodym ludziom, że Biedronka jest atrakcyjnym miejscem pracy, gdzie mogą budować i rozwijać swoją karierę. Prezentujemy studentom i absolwentom dogodne środowisko, w którym mogą oni poszerzać swoje kompetencje.

Patronat nad klasami o profilu logistycznym.

ikona transportu

Technikum nr 3 w Łodzi

Współpraca w obszarze Kontroli Jakości i Rozwoju Marki Własnej.

ikona jakość

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Członkostwo w Radzie Pracodawców.

ikona dwoje ludzi

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Partnerstwo biznesowe kierunku Finanse i Rachunkowość (I i II stopień).

ikona zakupy

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu i Warszawie

Współpraca w obszarze logistyki i łańcucha dostaw.

ikona budynku

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Współpraca ze studentami specjalizacji Sztuczna Inteligencja.

ikona monitor

Politechnika Poznańska

Patronat nad klasą logistyczną.

ikona wózek z pudłami

Zespół Szkół w Olsztynku