Management Trainee

Lecimy po więcej doświadczeń
Lecimy po więcej możliwości
Lecimy po więcej wyzwań

Management Trainee Biedronki…

to dwuletni program liderski, skierowany do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, pod skrzydłami Biedronki. Podążając z nami przyspieszoną ścieżką kariery, możesz lecieć jeszcze wyżej – po wiedzę, doświadczenie rozwój i szerokie możliwości!

Jeśli chcesz być częścią dynamicznego rozwoju największej firmy handlowej w Polsce, rozwinąć kompetencje liderskie, zdobyć praktyczną wiedzę oraz doświadczenie biznesowe w kluczowych obszarach: #logistyka, #łańcuchdostaw, #zakupy, #finanse, a także mieć możliwość poznać pracę działów, takich jak: e-commerce, marketing, brand development, store efficiency czy rozwój jakości i kontroli marki własnej – leć z nami, to właśnie Ciebie szukamy!

 • umowa o pracę i wynagrodzenie w wysokości 8000 zł brutto miesięcznie,
 • pakiet ponad 20 benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, dodatkowe e-kody na zakupy, dostęp do platformy well-beingowej Mindgram i wiele innych,
 • dedykowana ścieżka rozwojowo-szkoleniowa,
 • możliwość wszechstronnego poznania firmy, w kilku obszarach, w tym możliwa kilkumiesięczna rotacja w działach typu e-commerce, marketing, brand development, store efficiency czy rozwój jakości i kontroli marki własnej,
 • mobilność: praca w sklepie i centrum dystrybucyjnym to jeden z etapów programów, który odbywa się w 2. roku i trwa około 3 miesiące,
 • kontynuacja kariery w Grupie Jeronimo Martins, po ukończeniu programu.

 

Oferujemy:

 • Dedykowaną ścieżkę rozwoju i możliwość szybkiego awansu – w ciągu roku wspólnie podejmiemy decyzję o Twojej dalszej drodze w naszej organizacji.
 • Zdobycie cennego doświadczenia wspierającego rozumienie naszego biznesu i całej branży retail, poprzez rotacje w kluczowych działach oraz pracę w sklepie Biedronka i centrum dystrybucyjnym. W trakcie kilkumiesięcznych rotacji możliwa jest także praca w działach takich jak: e-commerce, marketing, brand development, store efficiency czy rozwój jakości i kontroli marki własnej.
 • Rozwinięcie kompetencji twardych i miękkich, poprzez udział w dedykowanym programie rozwojowo-szkoleniowym.
 • Współpracę z najlepszymi ekspertami branży retail w zakresie procesu zakupowego, łańcucha dostaw, logistyki, zasad zakupu i sprzedaży, marketingu, e-commerce czy operacji finansowych i controllingu.
 • Szansę na sprawdzenie dopasowania do naszej kultury organizacyjnej i stylu pracy w pierwszym roku pracy.
 • Realny wpływ na doświadczenia zakupowe 5 mln klientów dziennie w Polsce.
 • Hybrydowy tryb pracy – 4 dni stacjonarnie w biurze, zlokalizowanym na Mokotowie w Warszawie, 1 dzień zdalnie.
 • Pakiet ponad 20 benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe, paczki świąteczne, dostęp do platformy well-beingowej Mindgram i wiele innych!

5 000 000
klientów dziennie
3600
sklepów
17
centrów dystrybucyjnych
81 000
pracowników, co czyni nas największym pracodawcą w Polsce
110
członków obecnej kadry menedżerskiej Biedronki to absolwenci Management Trainee
PROFIL KANDYDATA MANAGEMENT TRAINEE PROGRAMME
Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy!
Jesteś absolwentem do 2-3 lat po studiach lub kończysz studia na kierunkach takich jak: zarządzanie, logistyka, łańcuch dostaw, finanse i rachunkowość, e-commerce, marketing, ekonomia, metody ilościowe, big data lub inne kierunki biznesowe.
Masz możliwość rozpoczęcia współpracy od początku listopada 2024 w pełnym wymiarze godzin, w naszym biurze w Warszawie.
Masz pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w trakcie lub po studiach (praca, staże, organizacje studenckie). Międzynarodowe doświadczenie jest zaletą.
Masz otwarty umysł i interesujesz się branżą retail oraz FMCG.
Masz wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej.
Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 i wyżej – wymóg konieczny.
Cechuje Cię determinacja oraz ambicja w osiąganiu celów i lubisz stale podnosić poprzeczkę.
Umiesz rozwiązywać problemy i widzisz się w zmiennym środowisku pracy.
Umiesz działać samodzielnie i pracować pod presją czasu.
Posiadasz umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia.
Jesteś elastyczny/a i gotowy/a na zmiany.

Jak przebiega program Management Trainee?

KROK 1/5
Onboarding
KROK 2/5
Rotacja w 2 kluczowych działach
KROK 3/5
Spotkanie karierowe
KROK 4/5
Relokacja na terenie Polski
KROK 5/5
Praca w docelowym dziale
 • Witamy na pokładzie! Pierwsze tygodnie przygotowaliśmy z myślą własnie o Tobie. Przejdziesz przez dokładny proces onboardingu, a następnie poznasz wybrane działy w naszej firmie. Odwiedzisz także sklepy, centra dystrybucyjne i spotkasz się z dyrektorami poszczególnych obszarów.

  KROK 1/5
  Onboarding
 • W pierwszym roku programu będziesz pracować w dwóch wybranych w procesie rekrutacji działach – w każdym po kilka miesięcy. Nasi rekruterzy pomogą Ci wybrać odpowiednią ścieżkę, zgodną z Twoimi kompetencjami i dotychczasowym wykształceniem lub doświadczeniem!

  KROK 2/5
  Rotacja w 2 kluczowych działach
 • Po pierwszym roku Twojej pracy w Biedronce, będziesz mógł pokazać efekty swojej pracy kadrze zarządzającej na spotkaniu karierowym. Wierzymy, że to moment, kiedy wspólnie będziemy w stanie odpowiedzieć na pytanie: czy Biedronka to miejsce dla Ciebie?

  • Jeśli tak, to czekają na Ciebie dwie ścieżki: ekspercka bądź menedżerska, którą będziesz rozwijać we wskazanym dziale,
  • Jeśli uznasz, że to moment na poznanie świata poza strukturami naszej organizacji – to też jest ok!
  KROK 3/5
  Spotkanie karierowe
 • Drugi rok rozpoczniesz od jeszcze głębszego zanurzenia w biznes Biedronki, poznania Biedronki „od środka”. Przez pierwsze 3 miesiące będziesz pracować w sercu naszej organizacji – sklepach, a także centrach dystrybucyjnych- ta rotacja odbędzie się  w innej części Polski. Spokojnie! Wszystko pomożemy Ci zorganizować. Możesz też liczyć na dodatkowe środki finansowe, ponieważ czasowo będziesz zmieniać miejsce zamieszkania.

  KROK 4/5
  Relokacja na terenie Polski
 • Ostatnie 9 miesięcy programu to praca w docelowym dziale, który zostanie wspólnie wybrany w drugim roku programu. 

  Wierzymy, że po po ukończeniu 2 lat programu, to będzie perfect match, a Ty będziesz nadal rozwijać swoją karierę w Biedronce.

  KROK 5/5
  Praca w docelowym dziale

Posłuchaj, co o programie mówią jego uczestnicy!

Proces rekrutacji

 • Aplikacja i gra rekrutacyjna

  Aplikuj do Management Trainee Programme Biedronki poprzez formularz online i weź udział w Grze I, która sprawdzi kilka kompetencji kluczowych w naszej organizacji – link do gry dostaniesz osobnym e-mailem. Na ten etap potrzebujesz 15 minut. To wstęp do dalszych etapów rekrutacji i kolejnych gier.
 • Gra II Umiejętności analityczne

  Zbadaj swoje zdolności analitycznego myślenia, umiejętność wnioskowania i rozumienia związków przyczynowo-skutkowych. Potrzebujesz na ten etap 40 minut.
 • Gra III Zdolności menedżerskie

  Sprawdź swój potencjał rozwojowy w kierunku menedżerskim poprzez zmierzenie się z kilkoma zadaniami. Ten etap zajmie Ci 40 minut.
 • Spotkanie z rekruterem

  Podczas tego etapu poznasz lepiej Asię i Maję – nasze rekruterki, które porozmawiają z Tobą o Twoich doświadczeniach, a także opowiedzą Ci o programie i przedstawią warunki zatrudnienia. To też czas dla Ciebie na zadanie wszelkich pytań. Czeka też na Ciebie zadanie rekrutacyjne, które przybliży to z czym będziesz się mierzyć podczas stażu na co dzień.
 • Spotkanie z kadrą zarządzającą

  Ostatni etap rekrutacji to wisienka na torcie. Poznasz i porozmawiasz z przedstawicielami zarządu naszej firmy – dyrektorem generalnym, personalnym i dyrektorami zarządzającymi. Spojrzysz na nasz biznes i branżę retail z ich perspektywy. Będziesz mieć okazję, żeby przekonać ich, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do programu. Teraz już wszystko w Twoich rękach! Powodzenia!

Poznaj naszych MTsów


Najczęściej zadawane pytania

Ważne są informacje o kierunku studiów, doświadczeniu zawodowym, udziale w organizacjach studenckich, znajomości programów i aplikacji oraz poziomie znajomości języków obcych. Warto również opisać swoje zadania i odpowiedzialności w poprzednich miejscach pracy.

Nie, to nie jest konieczne. Język angielski jest weryfikowany podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ostatni etap rekrutacji – spotkanie z przedstawicielami zarządu naszej firmy – także odbywa się w języku angielskim.

Będzie Ci przysługiwał pakiet ponad 20 benefitów, w tym prywatna opieka medyczna w Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, dostęp do gabinetu fizjoterapeuty, paczki świąteczne, dodatkowe e-kody do wykorzystania na zakupy w Biedronce lub Hebe, dostęp do platformy well-beingowej Mindgram i wiele innych.

Program zakłada rotację do różnych działów w biurze głównym w Warszawie, a także tymczasową rotację do centrum dystrybucyjnego i sklepu Biedronki w wybranym miejscu w Polsce.

Szukamy osób z ciekawością świata, świadomością biznesową, innowacyjnym myśleniem, znajomością języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz umiejętnościami analitycznymi. 

Tak, zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę, więc przysługują Ci wszystkie prawa z kodeksu pracy, w tym urlop.

Oczywiście, że tak, ale pamiętaj, że ostateczna decyzja będzie też zależeć od Twoich kwalifikacji i rozmowy z rekruterem.

W ramach programu Management Trainee Programme będziesz mieć okazję pracować „na kasie” w sklepie, poznając fundamenty naszego biznesu, oraz uczestniczyć w różnych projektach i zadaniach w poszczególnych działach.

Rozmiar zespołu zależy od działu. Mimo starannego procesu rekrutacyjnego, w odpowiednich okolicznościach możliwa jest zmiana działu.

Tak, będziesz mieć opiekuna programu oraz możliwość spotkań i wsparcia ze strony różnych menedżerów i zespołów w trakcie rotacji.