Biuro

To, co wyróżnia nasze Biedronkowe Finansowe Centrum Usług Wspólnych, to przede wszystkim skala z jaką codziennie pracujemy. Mierzymy się miesięcznie z setkami tysięcy faktur, a ich bieżąca obsługa jest możliwa dzięki zaangażowanym zespołom i technologiom. Naszym pracownikom stwarzamy przestrzeń do rozwoju, dając szansę na rozpoczęcie swojej drogi zawodowej w zarządzaniu zespołami. Przy tym, stawiamy na atmosferę otwartej komunikacji, informacji zwrotnej, szacunku i wzajemnej współpracy, co buduje pozytywne relacje w naszym biurze.

Ania, Dyrektorka Centrum Usług Wspólnych, Poznań

Praca pełna korzyści!

Umowa o pracę

Narzędzia pracy dostosowane do stanowiska

Doświadczenie u lidera branży retail

Szerokie możliwości rozwoju i awansu

Pakiet ponad 20 benefitów

Możliwość korzystania z gabinetu fizjoterapeuty

… i wiele innych!

Lokalizacje naszych biur

Zobacz, gdzie możesz pracować – nasze biura regionalne i biuro centralne znajdują się na terenie całej Polski.

Biura regionalne
Biura centralne

Zobacz, w jakich działach możesz się rozwijać

Sercem naszego biznesu jest sprzedaż nazywana przez nas Operacją. Nie jest to jednak jedyny obszar, w którym możesz się u nas rozwijać. Sprawdź, jakie działy funkcjonują w naszych 17 biurach regionalnych oraz w Biurze Głównym w Warszawie i znajdź idealny obszar dla siebie.

Dział zakupów

Dział marketingu

Dział logistyki

Dział finansowy

Dział prawny

Dział rozwoju jakości

Dział łańcucha dostaw

Dział doskonalenia pracy sklepu

Dział komunikacji korporacyjnej

Dział IT

Centrum usług wspólnych

Dział personalny

Dział ochrony środowiska

Kariera w Biedronce

Nasi pracownicy wskazują, że Biedronka to miejsce, które gwarantuje stabilne zatrudnienie i oferuje szerokie możliwości rozwoju. Aż 92% pracowników jest zadowolonych z obecnego funkcjonowania programów wsparcia.

Poznaj ich opinie!

W Biedronce wierzymy, że to, co robimy – ma znaczenie! Codziennie obsługujemy 5 mln klientów, którzy dzięki naszej pracy, mają dostęp do ulubionych i potrzebnych produktów w 3500 lokalizacji w całej Polsce.

Osoby zatrudnione w Biedronce chwalą sobie przede wszystkim stabilność i bezpieczeństwo – każdy z pracowników, niezależnie od stanowiska, zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę bez okresu próbnego.

 

Dobrą opinią cieszą się także benefity – jeden z najszerszych pakietów bonusów pozapłacowych na rynku obejmuje między innymi prywatną opiekę medyczną, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe czy zasilenie e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe.

Jesteśmy jednym, największym zespołem w Polsce – w naszej firmie pracuje już ponad 80 000 pracowników. Wpieramy się w codziennych obowiązkach i wspólnie pracujemy na sukces Biedronki.

Opinie dotyczą również procesów wdrożeniowych, w ramach których nowo zatrudnione osoby biorą udział w pakiecie szkoleń dostosowanych do zajmowanego przez nich stanowiska.

 • Lubię pracę z profesjonalistami i ciągłe zmiany, które nie pozwalają popaść w rutynę. Świadomość pracy w największej prywatnej firmie w Polsce to tak jak gra w Realu Madryt – ogromny zaszczyt i prestiż.

  Zbigniew, Dyrektor Operacyjny
 • Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej
  Dyrektor działu jakości z kawą marki własnej

  Biedronka to miejsce dla tych, którzy chcą dużo z siebie dać i dużo osiągnąć. Uważam, że nie ma w Polsce firmy, które daje większe możliwości rozwoju i samorealizacji, a dodatkowo – będąc częścią grupy Jeronimo Martins – takie możliwości są dostępne także na rynkach zagranicznych.

  Justyna, Dyrektorka ds. Rozwoju i Jakości Marki Własnej
 • Menedżerka ds. szkoleń

  Na początku swojej ścieżki w Biedronce brałam udział w wielu szkoleniach, warsztatach i spotkaniach, a teraz – po kilku latach sama je projektuję i realizuję dla pozostałych pracowników. Praca w Biedronce to koszyk zaskoczeń, ale też idealna możliwość na poznanie biznesu, jakim jest retail od podszewki, sprawdzenie samej siebie w różnych okolicznościach oraz niewątpliwie czas intensywnego i szybkiego rozwoju w wielu wymiarach!

  Małgorzata, Menedżerka ds. Szkoleń
 • Analityk ds. wynagrodzeń

  Najbardziej lubię kontakt z ludźmi, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz to, że mogę realizować swoje pomysły.

  Igor, Analityk ds. Wynagrodzeń i Świadczeń
 • Lubię pracę w Biedronce, a jako rekruterka współpracuję z niemal wszystkimi działami firmy i codziennie spotykam się z kandydatami i menedżerami z różnych obszarów. Cieszę się, że mam wpływ na wybór profesjonalistów, którzy do nas dołączają. A wszystko, czego się od nich dowiem, poszerza moje horyzonty.

  Joanna, Koordynatorka ds. Rekrutacji
 • Uśmiechnięta specjalistka w biurze
  Uśmiechnięta specjalistka w biurze

  Pracuję w Biedronce już od ponad 6 lat. Dlaczego? Bo każdy dzień, miesiąc i rok jest zupełnie inny i daje wiele możliwości do rozwoju i poszerzania wiedzy – sięgania po więcej. Tutaj nie można się nudzić i nie ma rzeczy niemożliwych. W Biedronce działamy zespołowo i razem jesteśmy w stanie osiągnąć naprawdę wiele.

  Weronika, Specjalistka ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować? Zostaw aplikację spontaniczną!

Najczęściej zadawane pytania

Proces rekrutacji różni się w zależności od stanowiska, na które rekrutujesz. Na samym początku rekruter sprawdza zgodność Twojego doświadczenia i kompetencji z wymaganiami oferty. Jeśli pozytywnie przejdziesz ten etap aplikacji, rekruter przeprowadza rozmowę telefoniczną, aby sprawdzić Twoją motywację i lepiej Ciebie poznać. Następnie proponuje spotkanie rekrutacyjne, by osobiście Ciebie poznać – na spotkaniu tym może być obecny przedstawiciel działu, do którego zaaplikowałeś. Na samym końcu udzielana jest informacja zwrotna. Status swojej aplikacji możesz także sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto, przypisane do adresu e-mailowego.

Nasz dział Rekrutacji dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej przeanalizować Twoje CV i odezwać się do każdego z kandydatów, jednak czasami może to zająć parę dni. Status aplikacji można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto, przypisane do adresu e-mailowego.

Każdy z naszych pracowników przechodzi przez 2-dniowe szkolenie w centrali oraz 5-dniowe szkolenie w sklepie. W okresie wdrożenia nasi pracownicy biorą udział w specjalnie przygotowanych szkoleniach na platformie EduAkcji.

Możliwości rozwoju i awansu w naszej Firmie są bardzo duże. 90% awansów to awanse wewnętrzne. Ponadto stwarzamy naszym pracownikom możliwość udziału w licznych kursach i szkoleniach, które są dopasowane do zajmowanego stanowiska i obszaru, np. Biedronkowa Akademia Zarządzania dla Kierowników Sklepów czy możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego w biurach. Ponadto, wszyscy pracownicy mają dostęp do platformy edukacyjnej EduAkcja, dostępnej z każdego urządzenia.

W Biedronce nasi pracownicy mogą korzystać z wyjątkowego pakietu ponad 20 benefitów – dla siebie oraz dla swoich dzieci. Nasza oferta obejmuje m.in. pakiety świąteczne (zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe, paczki świąteczne oraz przyjęcia świąteczno-noworoczne), opiekę medyczną w różnych wariantach, wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów, możliwość korzystania z gabinetu fizjoterapeutycznego i wiele innych! Ponadto, pracownicy otrzymują niezbędne narzędzia pracy, zgodne ze stanowiskiem.

Zobacz nas na Instagramie

Biedronka to MY!
@biedronkatomy