Kolejny zjazd uczestników programu Campus Ambassador

24 lutego 2020

W pierwszy dzień uczestnicy mieli okazję podsumować dotychczasową pracę i wspólnie zaplanować kolejne kroki. Ambasadorzy mieli również okazję zapoznać się z tegoroczną edycją programu menedżerskiego OMT (więcej informacji znajdziesz tutaj) oraz podzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Drugiego dnia odbył się wyjazd do jednego z Centrów Dystrybucyjnych, gdzie Ambasadorzy poznali tajniki pracy Działu Logistyki oraz Rekrutacji. Ta możliwość pomogła im jeszcze bardziej zrozumieć zasady funkcjonowania sieci sklepów Biedronka w Polsce.


Oprócz części merytorycznej nie zabrakło chwili relaksu, m.in. w trakcie odwiedzin w Ambasadzie Smaku testując produkty.

Powiązane artykuły

Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce. Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie […]