Dlaczego warto pracować w Biedronce?

14 kwietnia 2023

Praca w handlu jest bardzo wymagająca i nie każdy może odnaleźć się w tak dynamicznym środowisku pracy. Niemniej jednak ma ona również szereg zalet, a dołączając do największego pracodawcy w Polsce, można liczyć na pakiet korzyści, które oferujemy naszym pracownikom. Dowiedz się więcej o zaletach pracy w Biedronce z poniższego artykułu!

Jakie są plusy pracy w Biedronce?

W Biedronce 97% pracowników jest zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. W przypadku dołączenia do naszego zespołu kandydaci otrzymują umowę bez okresu próbnego, a także mogą korzystać z pakietu ponad 20 benefitów dla siebie i swojej rodziny. Najważniejsze benefity pracownicze to przede wszystkim: paczki świąteczne, dofinansowania e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe – do trzech razy w roku, karta Multisport czy wyprawki dla pierwszoklasistów bądź noworodków. 

Czy warto pracować w Biedronce? Biedronka to pewny i stabilny pracodawca – dlatego naszym pracownikom gwarantujemy także pensję na czas oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy – 90% awansów to awanse wewnętrzne. W naszej firmie mamy wiele przykładów historii pracowników, którzy zaczynali pracę jako Sprzedawca bądź Magazynier, a obecnie pełnią funkcje kierownicze, menedżerskie czy dyrektorskie.

Stabilność i pewność – tak jest w Biedronce!

Pracownikom sklepów i magazynów, obok pensji zasadniczej regularnie wypłacamy premie miesięczne, nagrody za obecność oraz nagrodę roczną, a także oferujemy dodatki finansowe w ciągu roku. Obiecujemy, że nasze wypłaty zawsze przychodzą na czas! Przyznajemy podwyżki stażowe, w oparciu o precyzyjne zasady. Dodatkowe zalety pracy w Biedronce to m.in. pakiet szkoleń, dedykowany poszczególnym stanowiskom oraz wdrożenie stanowiskowe, dopasowane do konkretnego stanowiska. Ponadto, nasi pracownicy mogą się rozwijać oraz uczyć się jak chcą i kiedy chcą dzięki platformie edukacyjnej – eduAkcja. Platforma jest dostępna dla każdego pracownika. Dzięki niej dowiesz się jak obsługiwać programy biurowe, poznasz historię naszej firmy, ale też nauczysz się Excela na poziomie zaawansowanym. Dostępne są tam również materiały potrzebne do pracy w sklepie – procedury, szkolenia oraz wiele, wiele innych.

W Biedronce każdy znajdzie miejsce dla siebie

Poszukujemy pracowników w każdym wieku. Stawiamy na różnorodność – szukamy zarówno młodych, którzy mogą zdobyć cenne doświadczenie i jednocześnie studiować, jak i seniorów. Przykładowo dla studentów mamy oferty pracy na część etatu albo w celu zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego – na umowę zlecenie, czy to w sklepie, czy w biurze, w ramach praktyk letnich. Naszym kandydatom dajemy szeroki wachlarz możliwości!

Czy zastanawiasz się, jakie są wymagania, aby dołączyć do naszego zespołu? Przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowy artykuł: „Jakie są wymagania do pracy w Biedronce?”, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. W nim dowiesz się, jakie kwalifikacje i umiejętności są najbardziej cenione przez naszych rekruterów. W Biedronce każdy ma szansę na rozwijanie swoich umiejętności i budowanie satysfakcjonującej kariery. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących pracy w Biedronce? Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na blogu pt. „Jak wygląda praca w Biedronce?”. W nim opisujemy codzienną pracę w naszych sklepach. Poznaj życie w Biedronce od środka i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Zespoł Biedronki - kierownik, zastępca i młody sprzedawca kasjer.
Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.