Stawiamy na MOCne talenty!

09 kwietnia 2024

W Biedronce tworzymy kulturę ciągłego doskonalenia, w której pracownik jest głównym bohaterem przygotowującym się na wyzwania przyszłości. Wspierając osobisty rozwój pracowników, pomagamy im przygotować się do objęcia wyższych stanowisk lub realizacji bardziej odpowiedzialnych zadań. Aby to osiągnąć, wprowadziliśmy wyjątkowy program rozwojowy dla talentów w naszej organizacji – Sukces(i)ja.

Jak to działa i co mówią uczestnicy o naszym programie rozwojowym?

Program podzielony jest na moduły dotyczące różnych aspektów rozwoju, w tym strategicznych kompetencji. Otwartość na rozwój, krytyczne myślenie i zarządzanie poprzez wartości to główne tematy programu. Spotkania odbywają się w zróżnicowanych grupach, co ułatwia poznawanie innych uczestników. Na koniec programu wszyscy spotykają się stacjonarnie na wielkim finale. Do tej pory skorzystało z niego 214 osób, a w tegorocznej- już 3. edycji -liczba ta wzrosła o 115. To pokazuje olbrzymi potencjał, jaki tkwi w naszych pracownikach!

„Znakomita większość uczestników, z którymi rozmawiałem, była pod wrażeniem warsztatów i całego programu. Jeszcze nigdy w tej organizacji nie byłem na tak kreatywnym szkoleniu. Dzięki niemu nabrałem dystansu do wielu spraw i oderwałem się od rzeczywistości. Dziękuję, że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu i bardzo doceniam wielki wysiłek włożony w przygotowanie programu Sukces(i)ja”.

Uczestnik poprzedniej edycji programu, Biedronka
Co oferuje tegoroczna edycja Sukces(i)ji?
  • Indywidualna analiza talentów Gallupa: Zrozumienie i wzmocnienie naturalnych talentów każdego uczestnika.
  • Warsztaty z krytycznego myślenia: Rozwijanie umiejętności niezbędnych w dynamicznym świecie biznesu.
  • Warsztaty z zarządzania poprzez wartości: Budowanie kultury opartej na wspólnych wartościach i celach.

Spotkania w ramach programu odbywają się zarówno online, jak i stacjonarnie. Forma hybrydowa służy integracji i wymianie doświadczeń między pracownikami z różnych obszarów biznesowych Biedronki. Życzymy powodzenia wszystkim 115 uczestnikom tegorocznej edycji! Jesteśmy pewni, że z każdą kolejną edycją będzie nas coraz więcej! W końcu Biedronka to miejsce pełne utalentowanych i dbających o swój rozwój osób. Codziennie.

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.