Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

24 maja 2024
Razem Zadbajmy o Zdrowie - coroczna akcja badań profilaktycznych dla pracowników Biedronki
Razem Zadbajmy o Zdrowie - coroczna akcja badań profilaktycznych dla pracowników Biedronki

W Biedronce dbamy o profilaktykę zdrowotną, oferując najbogatszy pakiet benefitów na rynku. W tym roku w ramach programu „Razem Zadbajmy o Zdrowie” każdy z pracowników ponownie będzie mógł skorzystać z bezpłatnych, specjalistycznych badań krwi o wartości blisko 600 zł, m.in. sprawdzających markery nowotworowe. Co więcej, umożliwiliśmy dokupienie w bardzo preferencyjnej cenie do 10 pakietów badań dla swoich najbliższych. W ubiegłym roku, w ramach tej inicjatywy, przebadało się 33 tysiące pracowników firmy. Czy padnie kolejny rekord?

RZoZ – wyjątkowy benefit Biedronki

Program „Razem Zadbajmy o Zdrowie” to benefit, z którego może skorzystać każdy z ponad 81 tysięcy pracowników sieci Biedronka. W ramach profilaktyki zdrowotnej od maja do końca sierpnia br. pracownicy będą mogli wykonać badania krwi o rynkowej wartości blisko 600 zł.

Badania te, zróżnicowane dla kobiet i mężczyzn, zawierają m.in. morfologię, poziom insuliny, pakiet onkologiczny pozwalający na badanie markerów nowotworowych, hormony wątroby, czy witaminę D. Dodatkowo, w tym roku, dzięki ofercie specjalnej, pracownicy mogą przebadać całą rodzinę, kupując dodatkowe pakiety. Eksperci medyczni przygotowali zestawy badań dla dorosłych i dla dzieci, skupione na ocenie pracy hormonów, tarczycy, serca, nerek czy wątroby, oraz tych pomagających określić poziom wybranych markerów nowotworowych niezbędnych w diagnostyce onkologicznej. Każdy pracownik ma możliwość zakupu nawet 10 dodatkowych pakietów w bardzo atrakcyjnych cenach. Otrzymane wyniki badań będzie można skonsultować z diagnostą. Biedronka umożliwia wszystkim uprawnionym pracownikom, w tym załogom sklepów, odbiór vouchera, by badanie krwi wykonać w wybranym punkcie diagnostycznym zlokalizowanym na terenie całej Polski. Natomiast pracownicy biur i centrów dystrybucyjnych mają możliwość wykonania badania w miejscu świadczenia pracy

Jestem dumny, że po raz kolejny możemy zaprosić pracowników do wzięcia udziału w programie „Razem zadbajmy o zdrowie”, który umożliwia im wykonanie kompleksowych badań krwi – bezpłatnie i w godzinach pracy. Jest to unikatowa inicjatywa realizowana w ramach szerokiego pakietu programów Biedronki wspierających zdrowie i dobrostan pracowników oraz ich rodzin. W tym roku z rozszerzonych badań krwi, obejmujących także markery nowotworowe, mogą skorzystać nie tylko osoby zatrudnione w firmie. Oferujemy również możliwość zakupienia dodatkowych pakietów badań dla bliskich w wyjątkowo preferencyjnej cenie. Wierzymy, że jest to ważna zmiana dla naszych pracowników, dla których dbałość o zdrowie rodziny jest priorytetem.

Jarosław Sobczyk, dyrektor personalny i członek zarządu w sieci Biedronka 

Pakiet ponad 20 programów wsparcia dla pracowników i ich rodzin

Biedronka to więcej niż pracodawca. Wspieramy swoich pracowników od początku ich ścieżki zawodowej, a także dbamy o ich rodziny, co widoczne jest w ofercie wyjątkowych programów socjalnych. Dzięki holistycznej strategii Biedronka oferuje jeden z największych na rynku pakietów benefitów, który stale rozwija odpowiadając i rozumiejąc zmieniające się potrzeby pracowników, trendy i sytuację gospodarczą. Ponad 92% pracowników Biedronki jest zadowolonych z oferowanych przez sieć programów wsparcia. W Biedronce na programy wsparcia wydaje się rocznie 160 – 170 mln zł i jest to inwestycja, która pozwala docenić wkład i zaangażowanie zespołu Biedronki w sukces firmy. Pracownik może skorzystać ze wsparcia budżetu domowego m.in. w postaci zasileń e-kodów, pożyczek, zapomóg, pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację. Dzieci otrzymują świadczenia w postaci paczek i wyprawek. Z myślą o pracownikach i ich rodzinach wprowadzono również program zniżek pracowniczych.

Więcej o programach wsparcia można przeczytać na: www.pracawbiedronce.pl/benefity/

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.