2500 zł brutto Nagrody Specjalnej dla pracowników Biedronki

25 marca 2021

Do końca marca br. ponad 50 tysięcy naszych pracowników otrzyma Nagrodę Specjalną im. Soares dos Santos za rok 2020 w wysokości 2500 zł brutto. To uhonorowanie dla osób, dzięki którym miliony Polaków mogły liczyć na możliwość zrobienia zakupów, mimo ciężkich i wymagających miesięcy pandemii.

Tegoroczna Nagroda Specjalna dla pracowników naszych sklepów oraz centrów dystrybucyjnych będzie o 200 zł wyższa niż ubiegłoroczna. Środki wypłacimy na konta pracowników jeszcze w marcu, by ułatwić im przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych.

Nagrodę otrzymają osoby, które zatrudnione są na podstawie umowy o pracę. Musiały one rozpocząć ją nie później niż 01.03.2020 r. i być zatrudnione w dniu 01.03.2021 r. Dodatkowo wszystkie nieobecności pracownika w roku 2020 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

Miniony rok był dla wszystkich rokiem wyjątkowym. Pracownicy naszej sieci w tych trudnych czasach wykazali się wyjątkową odpowiedzialnością i zrozumieniem ważnej roli społecznej.  

Był to czas zdominowany przez pandemię, w którym, pomimo wielu niespotykanych dotąd wyzwań, udało nam się nie tylko wspólnie zapewnić ciągłość funkcjonowania firmy, ale także wzmocnić pozycję lidera rynku. Kluczem do sukcesu było bezpieczeństwo i bliskość – względem pracowników, klientów, jak i dostawców – oraz szybkie i skuteczne reagowanie na szybko zmieniające się realia pandemii.

Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jeronimo Martins

To kolejny benefit dla naszych pracowników w ostatnim czasie. W ubiegłym roku dwukrotnie przyznaliśmy pracownikom dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie pracy podczas pandemii. Dodatkowo, w tym szczególnym czasie wypłaciliśmy pracownikom pełną premię uznaniową związaną z wynikami sklepu, niezależnie od stopnia realizacji celów sprzedażowych. Przed Świętami Bożego Narodzenia w ubr. pracownicy Biedronki otrzymali również rabaty na zakupy o wartości do 1000 zł.

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.