2500 zł brutto Nagrody Specjalnej dla pracowników Biedronki

25 marca 2021

Do końca marca br. ponad 50 tysięcy naszych pracowników otrzyma Nagrodę Specjalną im. Soares dos Santos za rok 2020 w wysokości 2500 zł brutto. To uhonorowanie dla osób, dzięki którym miliony Polaków mogły liczyć na możliwość zrobienia zakupów, mimo ciężkich i wymagających miesięcy pandemii.

Tegoroczna Nagroda Specjalna dla pracowników naszych sklepów oraz centrów dystrybucyjnych będzie o 200 zł wyższa niż ubiegłoroczna. Środki wypłacimy na konta pracowników jeszcze w marcu, by ułatwić im przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych.

Nagrodę otrzymają osoby, które zatrudnione są na podstawie umowy o pracę. Musiały one rozpocząć ją nie później niż 01.03.2020 r. i być zatrudnione w dniu 01.03.2021 r. Dodatkowo wszystkie nieobecności pracownika w roku 2020 nie mogą przekroczyć 180 dni. Osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze, które spełniły warunki przyznania nagrody, otrzymają kwotę proporcjonalną do wymiaru etatu.

Miniony rok był dla wszystkich rokiem wyjątkowym. Pracownicy naszej sieci w tych trudnych czasach wykazali się wyjątkową odpowiedzialnością i zrozumieniem ważnej roli społecznej.  

Był to czas zdominowany przez pandemię, w którym, pomimo wielu niespotykanych dotąd wyzwań, udało nam się nie tylko wspólnie zapewnić ciągłość funkcjonowania firmy, ale także wzmocnić pozycję lidera rynku. Kluczem do sukcesu było bezpieczeństwo i bliskość – względem pracowników, klientów, jak i dostawców – oraz szybkie i skuteczne reagowanie na szybko zmieniające się realia pandemii.

Pedro Soares dos Santos, prezes Grupy Jeronimo Martins

To kolejny benefit dla naszych pracowników w ostatnim czasie. W ubiegłym roku dwukrotnie przyznaliśmy pracownikom dodatkowe nagrody za dwa marcowe tygodnie pracy podczas pandemii. Dodatkowo, w tym szczególnym czasie wypłaciliśmy pracownikom pełną premię uznaniową związaną z wynikami sklepu, niezależnie od stopnia realizacji celów sprzedażowych. Przed Świętami Bożego Narodzenia w ubr. pracownicy Biedronki otrzymali również rabaty na zakupy o wartości do 1000 zł.

Powiązane artykuły

Poznaj historię Kasi

Poznaj Katarzynę – Kierowniczkę Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego w Warszawie.

Kampus Biedronki wspiera rozwój studentów i uczniów w całej Polsce

Rok akademicki nabrał rozpędu, a to najlepszy sygnał dla Biedronki, aby rozpocząć poszukiwanie młodych talentów wśród studentów i uczniów w całej Polsce. Kampus Biedronki to szereg inicjatyw organizowanych przez Biedronkę, których celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi, w ramach współpracy z uczelniami wyższymi i szkołami, umożliwienia praktyk i programów stażowych, aby finalnie dać szansę na […]