Podsumowanie Programu Campus Ambassador 2019/2020

29 maja 2020

Edycja korporacyjnego Programu Campus Ambassador 2019/2020 wyłoniła 21 zdolnych studentów z całej Polski, którzy od października 2019 roku rozpoczęli swoją przygodę z Jeronimo Martins. 

Program Campus Ambassador to jeden z programów dla młodych talentów, dzięki któremu studenci z całej Polski  mają wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku firmy na swoich uczelniach. Misją naszych ambasadorów jest promowanie pozostałych programów talentowych: Operations Management Trainee oraz Student Internship Programme, a także kultury i wartości Jeronimo Martins.

młodzi ludzie stojący na tle roll upa

W trakcie edycji 2019 – 2020 zorganizowaliśmy dwa zjazdy, w ciągu których nasi Ambasadorzy mieli okazję poznać firmę, pojechać do Centrum Dystrybucyjnego w Parzniewie oraz wziąć udział w szkoleniu z Dagmarą Pakulską na temat budowania marki osobistej w mediach społecznościowych. Zaprosiliśmy ich również na warsztaty kulinarne zorganizowane wraz z firmą Culinaryon, które okazały się świetną zabawą i fundamentem do dalszej integracji. Oba spotkania były okazją do poznania naszych uczestników, zaznajomienia ich z działaniami Jeronimo Martins oraz przedstawienia założeń programu.

12.05.2020 spotkaliśmy się z naszymi uczestnikami w formie on-line za pomocą aplikacji Teams, aby omówić działania podjęte podczas trwania Programu Campus Ambassador 2019-2020, przeprowadzić warsztat z budowania autorytetu, pożegnać się i podziękować za ich wysiłek oraz wkład w tej edycji. Do przeprowadzenia szkolenia zaprosiliśmy trenerów wewnętrznych Jeronimo Martins Polska S.A. – Łukasza i Maję, którzy opowiedzieli o sposobach oraz narzędziach komunikacji, kwadracie von Thuna oraz filarach, na których warto budować autorytet. Ambasadorzy otrzymali od nas również pożegnalne paczki, w których znalazły się m.in. książka Zyty Machnickiej pt. „Lepszy pracodawca” z osobistą dedykacją, certyfikat ukończenia programu, słodki poczęstunek, metalowe słomki i torby wielokrotnego użytku na owoce oraz warzywa.

Tym samym, chcielibyśmy podziękować koordynatorowi projektu – Dawidowi Barankowi za jego zaangażowanie oraz nieustający optymizm!

W głębi serca wierzymy, że pomimo panującej pandemii, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, będziemy w stanie realizować kolejne programy, które pozwalają nam poznawać niesamowitych młodych ludzi, pełnych pozytywnej energii oraz zaangażowania.

Więcej o naszych programach talentowych znajdziesz tutaj: www.pracawbiedronce.pl/programy-talentowe

Tak wyglądał Program Campus Ambassador okiem jednego z naszych uczestników ❤ – Doroty Stawarz:

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.