Nowe programy wsparcia w Biedronce!

03 marca 2021

Podstawowym zobowiązaniem Biedronki jest dbanie o ponad 70 000 pracowników i ich rodziny. Zapewniamy pakiet ponad 20 programów socjalnych i benefitów dla osób zatrudnionych w Biedronce oraz ich najbliższych. Nasza oferta ma na celu poprawę jakości życia oraz bieżące wsparcie w trudnym okresie.

Jak co roku, prezentujemy szeroki wachlarz programów wsparcia, z różnorodną ofertą dla najbardziej potrzebujących pracowników i ich rodzin. Tym razem, wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin wielodzietnych pracowników naszej firmy, wystartowaliśmy z nowym programem Rodzinne wsparcie na plus. Od teraz pracownicy Biedronki, którzy wychowują minimum czworo uczących się dzieci, raz w roku mogą liczyć na specjalne wsparcie finansowe. To realna pomoc, dzięki której wielodzietne rodziny zyskają dodatkowe środki na zakup niezbędnych produktów.

ikonografika z rodziną

Oczywiście to nie wszystko! W wyniku wybuchu pandemii zdaliśmy sobie sprawę, że nauka zdalna to nie łatwe zadanie, zwłaszcza wtedy, gdy w domu jest kilkoro dzieci. Wiemy, że edukacja dzieci jest dla naszych pracowników bardzo ważna, dlatego postanowiliśmy im w tym pomóc. Przekazaliśmy potrzebującym rodzinom sprzęt komputerowy. W 2020 roku 2000 komputerów trafiło do dzieci uczących się w trybie nauki zdalnej lub hybrydowej

Jesteśmy dumni, że dzięki nowym programom wsparcia możemy otoczyć opieką kolejne grupy pracowników.

O wszystkich naszych programach socjalnych oraz benefitach można przeczytać w specjalnie przygotowanej zakładce.

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.