Kampus Biedronki wchodzi na wyższy poziom

12 marca 2024

Działania Biedronki w obszarze rozwoju młodych talentów nie zwalniają tempa. Z początkiem nowego roku, największy pracodawca w Polsce, ogłosił rekrutację do konkursu Young Talents 4 Biedronka, w której grupy studentów z całej Polski powalczą o nagrodę główną w wysokości 7500 zł na swój rozwój. To jednak nie koniec! Biedronka zaprasza także ambitnych, przedsiębiorczych studentów i absolwentów do kolejnej, 28. edycji programu menedżerskiego Management Trainee.

Dowiedz się więcej na temat inicjatyw, podjętych w tym roku.

Konkurs Young Talents 4 Biedronka

Konkurs Young Talents 4 Biedronka to wyjątkowy projekt, stworzony we współpracy z Fundacją Our Future Foundation, kierowany do przedsiębiorczych, innowacyjnych i pomysłowych studentach, w wieku 19-25 lat. W ciągu pół roku studenci będą mieć okazję realizować projekt grupowy pod okiem doświadczonych mentorów Biedronki – dyrektorów oraz menedżerów naszej sieci, który może mieć realny wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów. Na koniec, na najlepszych czekają nagrody finansowe i możliwość rozpoczęcia pracy u największego pracodawcy w Polsce. Na uczestników konkursu czekają wyjątkowe atrakcje, w trakcie trwania konkursu: dopasowane szkolenia, spotkania stacjonarne oraz online, współpraca z doświadczonymi mentorami, złoty bilet na wydarzenia naszego partnera Our Future Foundation, a także nagrody finansowe! Do pierwszej edycji konkursu Young Talents 4 Biedronka zakwalifikowało się 30 uczestników – nie możemy doczekać się pierwszego spotkania!

Management Trainee Programme

Program menedżerski Biedronki, z 28-letnią tradycją, to nic innego jak recepta na przyspieszoną ścieżkę kariery i możliwość zostania menedżerem w 2 lata! Program skierowany jest do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów, z różnych kierunków.

Do aplikowania zapraszamy osoby, które chcą być częścią dynamicznego rozwoju największej firmy handlowej w Polsce, zależy im na rozwinięciu kompetencji liderskich, zdobyciu praktycznej wiedzy oraz doświadczenia biznesowego w kluczowych obszarach: #logistyka, #łańcuchdostaw, #zakupy, #finanse, #operacja. Na stażystów czekają:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 8000 zł brutto miesięcznie,
  • pakiet ponad 20 benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, e-kody na zakupy, wyjątkowe paczki świąteczne i wiele innych,
  • dedykowana ścieżka rozwojowo-szkoleniowa,
  • możliwość wszechstronnego poznania firmy, w kilku obszarach,
  • mobilność: praca w sklepie i centrum dystrybucyjnym to jeden z etapów programów, który odbywa się w 2. roku i trwa około 3 miesiące,
  • kontynuacja kariery w Biedronce, po ukończeniu programu.

Współpraca ze środowiskiem akademickim

W Biedronce lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniami, dlatego od początku roku kontynuujemy cykl spotkań z młodymi talentami z całej Polski, podczas których opowiadamy o codzienności w naszej firmie, ale przede wszystkim pomagamy studentom i uczniom rozwijać się. W styczniu odwiedziliśmy Technikum logistyczne w Łodzi. Osoby z działu HR opowiedziały o naszej firmie oraz możliwościach pracy, jakie oferuje lider branży retail. Podczas spotkania nie zabrakło też praktyki – uczniowie wzięli udział w warsztacie z pisania CV, a na koniec otrzymali praktyczne gadżety.

8. marca natomiast odbył się etap finałowy XV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu, której jesteśmy partnertem. Aż 69 uczniów z 23 szkół, zlokalizowanych w całej Polsce, wzięło tego dnia udział w zawodach III stopnia. Z niecierpliwością czekamy na finałową Galę, na której poznamy laureatów Olimpiady.

Cieszymy się, że dzięki takim współpracom, mamy realny wpływ na rozwój młodych talentów w naszym kraju.

O Kampusie Biedronki dowiesz się więcej na naszej stronie: www.pracawbiedronce.pl/kampus-biedronki/

Powiązane artykuły

Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce. Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie […]