Dwie nagrody dla Biedronki jako pracodawcy

26 marca 2021

Nasza sieć została po raz drugi wyróżniona Nagrodą Specjalną w plebiscycie Friendly Workplace 2021. To również kolejny rok kiedy trzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy 2021.

Logotyp Friendly Workplace na zielonym tle

Friendly Workplace to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. Redakcja doceniła nas szczególnie za realizację szeregu projektów oraz inicjatyw w trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii – m.in. organizację „Inspiration Days” dla naszych pracowników czy utworzenie platformy szkoleniowej EduAkcja. Zostaliśmy również wyróżnieni za nowe programy dedykowane pracownikom i ich rodzinom – Rodzinne wsparcie na plus oraz Domowa szkoła z Biedronką.

logotyp Solidny Pracodawca 2021

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm. Celem programu jest wyróżnienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują ciekawe rozwiązania HR i dzielą się swoim doświadczeniem na łamach ogólnopolskiej prasy. To kolejny rok, kiedy możemy pochwalić się tym tytułem!

“Jesteśmy bardzo dumni, że nasze wysiłki, aby Biedronka była najlepszym pracodawcą w Polsce, są dostrzegane przez niezależne gremia. To też zobowiązanie do dalszej pracy nad tym, żeby wspólnie pracowało nam się jak najlepiej.”

Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, EB i programów wsparcia

Uznanie zewnętrznych ekspertów to dla nas ogromne wyróżnienie. Te nagrody zdecydowanie motywują nas to do dalszej pracy i bycia coraz lepszym pracodawcą! Codziennie.

pracownicy i logo nowych nagród 2021
Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.