Biedronka świętuje swoje 25 – lecie!

30 listopada 2020

Biedronka jest nieodłączną częścią historii polskiego rynku. Zmienialiśmy się tak samo, jak zmieniała się rzeczywistość Polski w ostatnim ćwierćwieczu”. To słowa dyrektora generalnego sieci Luísa Araujo, które znalazły się w liście do pracowników z okazji 25-lecia Biedronki.

List, który otrzymali wszyscy pracownicy naszej sieci był początkiem wspólnej celebracji obecności Biedronki na rynku polskim od tylu lat. W związku z sytuacją epidemiczną w naszym kraju wszelkie działania związane z obchodzeniem jubileuszu musieliśmy dopasować do nowej rzeczywistości. W związku z tym, na naszych pracowników czekał w minionym tygodniu szereg niespodzianek z tej okazji. Poniżej sprawdźcie co dla nich przyszykowaliśmy.  

Po publikacji listu dyrektora generalnego Biedronki, wszyscy pracownicy otrzymali egzemplarz książki „Łączy nas Biedronka” Łukasza Grassa ze specjalną dedykacją. Kolejnego dnia, do wszystkich naszych kolegów i koleżanek trafiły torty oraz sety do wspólnego zrobienia zdjęć. Czwartek był dniem quizu o Biedronce – jej historii, produktach oraz ciekawostkach, w ramach którego można było wygrać atrakcyjne nagrody. W ostatni dzień pracownicy mogli zapoznać się z jubileuszową publikacją, w której swoje historie przedstawiły osoby z 25 – letnim stażem pracy.

Ten rok jest dla nas wyjątkowy, ponieważ mimo trudnej sytuacji, możemy być dumni z bycia częścią historii Polski. Nie udałoby się tego osiągnąć, gdyby nie nasze zespoły i ich wytrwałość, która sprawiła, że zapewniamy dostępność produktów w naszych sklepach dla naszych klientów. Codziennie.  

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.