Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

09 kwietnia 2024

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce.

Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie doceniliśmy zwycięzców i przekazaliśmy im upominki.

W pierwszym etapie Olimpiady udział wzięło ponad 5000 uczniów z 277 szkół z całej Polski. Do drugiego etapu zakwalifiło się 851 uczniów ze 187 szkół. W finałowym etapie udział wzięło 68 uczniów z 23 szkół.

Jesteśmy bardzo dumni, że razem z naszym partnerem możemy realnei wspierać talenty w całej Polsce! Takie inicjatywy potwierdzają, że Kampus Biedronki to ważna i potrzebna inicjatywa.

Uczniowie poznają pracę w sercu naszego biznesu – Operacji

To nie koniec naszych działań! W poniedziałek, 8.04 br., uczniowie łódzkiego Technikum nr 3 odwiedzili jeden ze sklepów Biedronki w Łodzi. W trakcie spotkania, porozmawialiśmy o możliwościach pracy u największego pracodawcy w Polsce. Był także czas na przekazanie wiedzy o procesach, dzięki którym miliony klientów mogą #codziennie kupować swoje ulubione produkty w sklepach naszej sieci. Na uczniów, biorących udział w spotkaniu, czekały małe upominki od Biedronki. Nasi goście mieli możliwość przejścia się po sklepie i zobaczenia od kuchni, jak działa serce naszego biznesu – dział Operacji.

To na pewno nie koniec naszych działań w ramach Kampusu Biedronki – obserwujcie nasze media społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej:

  • Instagram: www.instagram.com/biedronkatomy/
  • Facebook: www.facebook.com/PracawBiedronce/
Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.