Współpraca Biedronki z łódzkim Technikum

13 lipca 2021

Jedną z głównych misji Biedronki jest wspieranie rozwoju młodych ludzi. Od lat podejmujemy działania skoncentrowane na edukacji i zwiększaniu kompetencji zawodowych młodzieży. Teraz pod nasze skrzydła trafiła nowa placówka!

Wraz z początkiem lipca rozpoczęliśmy współpracę z Technikum nr 3 w Łodzi. Nasz patronat obejmie klasy o profilu logistycznym, w których uczy się łącznie ponad 300 uczniów. Będą oni mogli skorzystać z wiedzy naszych ekspertów i poznać bliżej obszar logistyki sieci Biedronka. Poprzez tę inicjatywę chcemy budować wśród młodzieży pozytywne podejście do Biedronki jako pracodawcy.

Logistyka jest kluczowym elementem funkcjonowania Biedronki, dlatego pomagamy uczniom zdobywać umiejętności i kwalifikacje, przydatne w przyszłym życiu zawodowym. W ramach patronatu odbędą się m.in. wizyty w centrach dystrybucyjnych Biedronki, spotkania z przedstawicielami firmy i praktyki zawodowe. Technikum otrzyma również wsparcie finansowe do wyposażenia pracowni logistycznej.

Chcemy budować relacje z młodymi ludźmi pokazując, że Biedronka jest atrakcyjnym pracodawcą, gdzie talenty mogą budować i rozwijać swoją karierę

Marta Śliwińska, Starszy Menedżer ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy
współpraca biedronki z technikum

Wybór Technikum nr 3 w Łodzi jest nieprzypadkowy – objęta patronatem szkoła znajduje się w pobliżu aż trzech centrów dystrybucyjnych naszej sieci. Ponadto, to największa placówka zrzeszająca młodzież zainteresowaną kształceniem na profilu technik logistyk w województwie łódzkim. W trakcie naszej współpracy podzielimy się z uczniami naszą wiedzą i doświadczeniem m.in. w takich obszarach jak transport, spedycja i dystrybucja.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do rozwoju przyszłych specjalistów w obszarze logistyki.

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.