Tydzień doceniania w Biedronce

Uśmiechnięci pracownicy Biedronki

Dzień Doceniania Pracownika ma amerykańskie korzenie. Święto powstało w 1995 r. z inicjatywy Boba Nelsona, eksperta od motywacji, zaangażowania i wydajności pracowników. Dr Bob Nelson to także twórca bestsellerowej książki „1001 sposobów na nagradzanie pracowników”. Nelson, nazywany w Stanach Guru of the Thank You (ang. „nauczyciel dziękuję”), pokazuje, jak wielkie znaczenie ma zauważanie i docenianie pracowników.

Zespół Biedronki tworzy ponad 70 000 osób w całej Polsce. Jesteśmy jednym z największych, ale także najbardziej zgranych zespołów. Codziennie razem pracujemy, stawiamy czoła nowym wyzwaniom, wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Czasami w wirze codziennej pracy i obowiązków brakuje nam czasu, żeby powiedzieć naszym koleżankom i kolegom, że im za coś dziękujemy, za coś cenimy lub po prostu lubimy. Od dzisiaj możemy to zrobić za pośrednictwem specjalnej e-mailowej kartki lub chatbota.

5 marca to dzień doceniania, dlatego właśnie od dziś mamy możliwość wysyłki słów docenienia i podziękowania skierowanych do koleżanek i kolegów z naszych zespołów. Możemy napisać, za co ich cenimy, dlaczego lubimy ze sobą pracować lub za co im dziękujemy. Wszystkie podziękowana opublikowane zostaną na stronie dlanaswjm.pl – naszym wewnętrznym portalu Biedronki, aż do 12 marca.

Z tego miejsca, dziękujemy naszym wszystkim kolegom i koleżankom ze sklepów, centrów dystrybucyjnych oraz biur, którzy swoją pracą udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Codziennie.

Kilka miłych słów może znaczyć naprawdę wiele!

Powiązane artykuły

napis it's not for everyone it's for you

Rozwój Młodych Talentów w Biedronce

Obecny rok to czas wielu zmian dla naszych uczestników menadżerskiego programu talentowego. Rocznik 2019 zakończył swoją edycję i jego uczestnicy objęli stanowiska menadżerskie. Z początkiem września powitaliśmy również nowych stażystów lokalnej edycji programu.

czytaj więcej