Tydzień doceniania w Biedronce

05 marca 2021

Dzień Doceniania Pracownika ma amerykańskie korzenie. Święto powstało w 1995 r. z inicjatywy Boba Nelsona, eksperta od motywacji, zaangażowania i wydajności pracowników. Dr Bob Nelson to także twórca bestsellerowej książki „1001 sposobów na nagradzanie pracowników”. Nelson, nazywany w Stanach Guru of the Thank You (ang. „nauczyciel dziękuję”), pokazuje, jak wielkie znaczenie ma zauważanie i docenianie pracowników.

Zespół Biedronki tworzy ponad 70 000 osób w całej Polsce. Jesteśmy jednym z największych, ale także najbardziej zgranych zespołów. Codziennie razem pracujemy, stawiamy czoła nowym wyzwaniom, wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem. Czasami w wirze codziennej pracy i obowiązków brakuje nam czasu, żeby powiedzieć naszym koleżankom i kolegom, że im za coś dziękujemy, za coś cenimy lub po prostu lubimy. Od dzisiaj możemy to zrobić za pośrednictwem specjalnej e-mailowej kartki lub chatbota.

5 marca to dzień doceniania, dlatego właśnie od dziś mamy możliwość wysyłki słów docenienia i podziękowania skierowanych do koleżanek i kolegów z naszych zespołów. Możemy napisać, za co ich cenimy, dlaczego lubimy ze sobą pracować lub za co im dziękujemy. Wszystkie podziękowana opublikowane zostaną na stronie dlanaswjm.pl – naszym wewnętrznym portalu Biedronki, aż do 12 marca.

Z tego miejsca, dziękujemy naszym wszystkim kolegom i koleżankom ze sklepów, centrów dystrybucyjnych oraz biur, którzy swoją pracą udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Codziennie.

Kilka miłych słów może znaczyć naprawdę wiele!

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.