Specjalne podziękowania dla pracowników Biedronki!

28 kwietnia 2020

Wiemy jak ważną rolę odgrywają osoby, które dbają o to, aby codziennie nasi klienci mogli zrobić zakupy w sklepach Biedronka. Dlatego oprócz działań, które podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, chcielibyśmy im również podziękować.

Od początku istnienia Biedronki, ale też w tym trudnym i niepewnym dla wszystkich czasie, jako firma skupiamy się na przede wszystkim na zapewnieniu milionom polskich rodzin dostępu do żywności i niezbędnych produktów. Nasze sklepy pozostają otwarte, a dostawy są realizowane na bieżąco, aby nasi klienci mogli zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne produkty. Od kilku tygodniu, w tej wyjątkowej sytuacji pracujemy na pełnych obrotach. Nasi pracownicy w sklepach, centrach dystrybucyjnych i biurach pracują jeszcze ciężej niż zwykle, w trudniejszych niż zazwyczaj warunkach. W pierwszej kolejności nasze działania skupiliśmy na tym, aby nasze miejsca pracy i sklepy Biedronka były miejscem bezpiecznym dla pracowników i klientów. Co więcej, dopasowujemy te działania do aktualizowanych rozporządzeń rządowych. Nasi pracownicy sklepów pracują na pierwszym froncie, dlatego wprowadziliśmy szereg działań, aby wspomóc oraz zapewnić ochronę w miejscach pracy, w tym:

–  zapewniliśmy dostępność żeli antybakteryjnych, maseczek oraz rękawiczek jednorazowych dla personelu,

– dostarczyliśmy rękawiczki jednorazowe dla klientów,

– wprowadziliśmy zasady dotyczące utrzymania odpowiedniej liczby klientów i odległości między kupującymi,

– zamontowaliśmy osłony z pleksiglasu na kasach,

– sukcesywnie dostarczamy przyłbice dla naszych kasjerów,

– zwiększyliśmy limit płatności bezdotykowej do 100 zł.

Oprócz działań, które podjęliśmy w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników wypłaciliśmy im dodatkowe premie za pracę w drugim oraz trzecim tygodniu marca oraz nagrodę roczną w wysokości 2300 zł brutto.

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych, trudnych czasach liczy się również wsparcie oraz troska, a także ludzka wdzięczność. Dlatego chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom. Podziękować za odwagę, poczucie odpowiedzialności, wysiłek i wytrwałość! Za to, że są częścią niesamowitego Zespołu, który czyni rzeczy niemożliwe możliwymi. Za to, że codziennie robią co w ich mocy, aby utrzymać ciągłość działań, które w obecnej sytuacji są kluczowe dla funkcjonowania gospodarki oraz nas wszystkich. Dla nas jesteście Bohaterami przez wielkie „B”.

DziękujeMY!

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.