Rozwój Młodych Talentów w Biedronce

07 września 2021

Obecny rok to czas wielu zmian dla naszych uczestników menadżerskiego programu talentowego. Rocznik 2019 zakończył swoją edycję i jego uczestnicy objęli stanowiska menadżerskie. Z początkiem września powitaliśmy również nowych stażystów lokalnej edycji programu.

Stażyści edycji Operations Management Trainee 2019 z końcem sierpnia oficjalnie zakończyli swój program. Przez ostatnie dwa lata poznawali branżę retail od podszewki, pracując na stanowiskach sklepowych od sprzedawcy-kasjera do kierownika sklepu, zdobywali wiedzę biznesową oraz doskonalili umiejętności liderskie. Zgodnie z założeniami programu Management Trainee, awans na stanowisko młodszego menedżera to kolejny etap rozwoju w strukturach naszej sieci.

młodzi ludzie z logo biedronki na tarasie

Program OMT2019 pozwolił mi zdobyć wiedzę na temat działania rynku FMCG oraz funkcjonowania lidera branży retail, jakim jest Biedronka. Dzięki przejściu wszystkich etapów szkolenia uzyskałem kompetencje, które pozwalają mi na pracę w wielu obszarach organizacji.

Arek, OMT 2019

Udział w programie to wartościowa przygoda, dzięki której poznałem wiele inspirujących osób. Po roku mogłem już zacząć rozwijać się jako Analityk Biznesowy w strukturach Biedronki.

Jakub, OMT 2019

W związku z wybuchem pandemii COVID-19, edycja 2020 nie mogła się odbyć. Po roku czasu zaprosiliśmy 5 osób, aby dołączyły do zespołu Biedronki w ramach lokalnego programu Management Trainee. Tym samym, 1 września powitaliśmy na naszym pokładzie uczestników kolejnej edycji programu menedżerskiego. Anna, Weronika, Kaya, Patryk i Marcin dołączyli do wskazanych działów Biedronki i będą pracować nad kluczowymi projektami.

5 stażystów na tarasie

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.