Biedronka poszukuje studentów na praktyki letnie w Biurach Regionu

16 kwietnia 2021

Studiujesz i chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie na rynku pracy? Jesteś dyspozycyjny w miesiącach wakacyjnych, a komunikatywność i dobra organizacja to Twoje mocne strony? Dołącz do jednego z 15 Biur Regionu Biedronki.

Praktyki letnie to idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #retail. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy praktykanci biorą udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznają działalność naszej sieci od środka. Poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Prawnym, Personalnym, Planowania i wielu innych. W Biedronce zapewniamy pracę w oparciu o umowę zlecenie, konkurencyjne wynagrodzenie, a także przyjazną atmosferę. U nas można liczyć na wsparcie Mentora w trakcie trwania praktyk oraz certyfikat potwierdzający ich ukończenie.

młoda studentka z jabłkiem na czerwonym tle

Rozpocznij z nami swoją ścieżkę rozwoju zawodowego! Aplikuj na praktyki letnie w wybranym dziale naszej firmy i pozwól sobie na owocne wakacje z Biedronką!

Wszystkie oferty dostępne są w zakłace: Aktualne oferty.

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.