Praca okiem kasjera

18 czerwca 2020

Valeriia, Starszy Sprzedawca-Kasjer w jednej z poznańskich Biedronek, podzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym w wywiadzie dla pracuj.pl.

Zostaliśmy poproszeni przez pracuj.pl o wytypowanie osoby, która chciałaby udzielić wywiadu na temat pracy kasjera. Wiemy jak ważna społecznie jest to rola, jednak wciąż niedoceniana, dlatego z chęcią zgodziliśmy się na udział w projekcie.

O tym, jak wygląda codzienna praca kasjera i dlaczego nie ma w niej monotonii przeczytasz tutaj.

Młoda kobieta w zielonej koszulce

Valeriia dowiedziała się o możliwości pracy w Biedronce przez przypadek. W 2017 roku dołączyła do zespołu w Poznaniu, sprawdziła swoich sił na stanowisku Starszego Sprzedawcy-Kasjera, obecnie rozpoczęła szkolenia na Zastępcę Kierownika Sklepu. Więcej na temat jej historii pracy w Biedronce przeczytasz tutaj.

Na czym polega praca na stanowisku Starszego Sprzedawcy-Kasjera?

Od jakiegoś czasu w Biedronce wprowadziliśmy możliwość rozwoju dla osób, które chciałby awansować, ale nie są pewny czy poradziłyby sobie z wszystkimi obowiązkami Zastępcy Kierownika Sklepu. Nowe stanowisko pozwala im sprawdzić się w nowej roli, poznać zasady i procedury, współprowadząc zmianę z Kierownikiem Sklepu lub samodzielnie prowadząc zmianę. Więcej na temat stanowisk kierowniczych przeczytasz tutaj

Dziękujemy zespołowi pracuj.pl za zaproszenie do udziału w tak ciekawym projekcie, dzięki któremu nasi pracownicy mogą opowiedzieć o pracy w sklepie swoimi słowami – nie tylko o tym, co lubią, ale również o tym, co bywa dla nich trudne.

Powiązane artykuły

Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce. Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie […]