Praca okiem kasjera

Młoda uśmiechnięta kobieta trzymająca owoc w ręce

Valeriia, Starszy Sprzedawca-Kasjer w jednej z poznańskich Biedronek, podzieliła się swoim doświadczeniem zawodowym w wywiadzie dla pracuj.pl.

Zostaliśmy poproszeni przez pracuj.pl o wytypowanie osoby, która chciałaby udzielić wywiadu na temat pracy kasjera. Wiemy jak ważna społecznie jest to rola, jednak wciąż niedoceniana, dlatego z chęcią zgodziliśmy się na udział w projekcie.

O tym, jak wygląda codzienna praca kasjera i dlaczego nie ma w niej monotonii przeczytasz tutaj.

Młoda kobieta w zielonej koszulce

Valeriia dowiedziała się o możliwości pracy w Biedronce przez przypadek. W 2017 roku dołączyła do zespołu w Poznaniu, sprawdziła swoich sił na stanowisku Starszego Sprzedawcy-Kasjera, obecnie rozpoczęła szkolenia na Zastępcę Kierownika Sklepu. Więcej na temat jej historii pracy w Biedronce przeczytasz tutaj.

Na czym polega praca na stanowisku Starszego Sprzedawcy-Kasjera?

Od jakiegoś czasu w Biedronce wprowadziliśmy możliwość rozwoju dla osób, które chciałby awansować, ale nie są pewny czy poradziłyby sobie z wszystkimi obowiązkami Zastępcy Kierownika Sklepu. Nowe stanowisko pozwala im sprawdzić się w nowej roli, poznać zasady i procedury, współprowadząc zmianę z Kierownikiem Sklepu lub samodzielnie prowadząc zmianę. Więcej na temat stanowisk kierowniczych przeczytasz tutaj

Dziękujemy zespołowi pracuj.pl za zaproszenie do udziału w tak ciekawym projekcie, dzięki któremu nasi pracownicy mogą opowiedzieć o pracy w sklepie swoimi słowami – nie tylko o tym, co lubią, ale również o tym, co bywa dla nich trudne.

Powiązane artykuły