Poznaj historię Kasi

28 grudnia 2023
Kierowniczka Sklepu z kartonem awokado

Historia Katarzyny, Kierowniczki Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego w Warszawie

14-lecie pracy w Biedronce

Katarzyna rozpoczęła pracę w Biedronce w lutym 2010 roku od stanowiska Sprzedawcy-Kasjera w Otwocku. To tam aplikowała, po informacji od swojej koleżanki o otwartej rekrutacji do tej lokalizacji. W półtorej roku awansowana na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu w jednym z nowo otwartych sklepów Biedronki w Warszawie.

Szanse na awanse!

Od 2013, przez okres 5 lat, Kasia pracowała na stanowisku Kierownika Sklepu. Od 5 lat jest Kierowniczką Sklepu Szkoleniowo Wdrożeniowego w Warszawie, gdzie do jej głównych obowiązków należy szkolenie pracowników Biedronki na wszystkich szczeblach – od Sprzedawcy-Kasjera do Kierownika Sklepu. Ponadto, bierze udział w projektach rozwojowo-szkoleniowych oraz współpracuje z Trenerami wewnętrznymi, HRBP w regionie oraz Kierownikami Operacji i Sprzedaży, a także Starszymi Kierownikami Operacji i Sprzedaży. Ponadto, Kasia jest uczestniczką Ambasady Rozwoju – wyjątkowego, wewnętrznego programu Biedronki, który propaguje kulturę współpracy, wymiany doświadczeń i ciągłego doskonalenia się. Kontakt z ludźmi to coś, co dla Katarzyny jest bezcenne w codziennej pracy.

Kierowniczka z Zastępcą podczas pracy.
Benefity z górnej półki

Do ulubionych benefitów Kasi należy coroczny program badań profilaktycznych Razem Zadbajmy o Zdrowie, dzięki któremu pracownicy Biedronki mogą skorzystać z pakietu bezpłatnych badań. W 2023 roku, podczas 17. edycji programu, w ramach profilaktyki zdrowotnej pracownicy mogli wykonać badania krwi o rynkowej wartości ponad 600 zł. Badania, zróżnicowane dla kobiet i mężczyzn, zawierały m.in. morfologię, oznaczenie poziomu cukru i witaminy D, pakiet hormonalny i onkologiczny pozwalający na badanie markerów nowotworowych. Wszyscy uprawnieni pracownicy, w tym załogi sklepów, mieli możliwość odbioru vouchera, by badanie krwi wykonać w wybranym punkcie diagnostycznym zlokalizowanym na terenie całej Polski.

„Na co dzień nie myślimy o profilaktyce zdrowotnej, dlatego doceniam program Biedronki Razem Zadbajmy o Zdrowie. Wynik tegorocznej edycji – ponad 33 000 przebadanych pracowników, wskazuje, że jest to niezwykle ważny i potrzebny benefit.”

Ponadto, w ciągu roku korzysta z dodatkowych zasileń e-kodów na zakupy w sieci Biedronka oraz Hebe, a także karty Multisport.

Dowiedz się więcej o benefitach Biedronki: www.pracawbiedronce.pl/benefity/

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.