Plejada gwiazd na imprezie online dla pracowników Biedronki

27 stycznia 2021

10 stycznia 2021 r. odbyło się wirtualne spotkanie noworoczne dla wszystkich pracowników naszej sieci. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Agencją Event Partners.

Podczas ponad dwugodzinnej transmisji wystąpiły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Podczas koncertu wystąpili Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Wydarzenie poprowadził Krzysztof Ibisz, a o dobry humor uczestników zadbal kabaret Ani Mru-Mru.

Nasza sieć zatrudnia ok. 70 tysięcy pracowników, co czyni nas największym prywatnym pracodawcą w Polsce. Aby odwdzięczyć się za pracę w mijającym, trudnym roku, zorganizowaliśmy to wydarzenie dla zatrudnionych i ich rodzin w formacie online. Specjalnie stworzona, zaprojektowana na nasze potrzeby platforma umożliwiła transmisję dla kilkudziesięciu tysięcy osób.

Podczas spotkania, nasi pracownicy mogli posłuchać ulubionych artystów oraz obejrzeć trzy skecze, przygotowane przez kabaret Ani Mru-Mru. Dwa z nich miały swoją premierę właśnie podczas wydarzenia i zostały przygotowane przez grupę specjalnie na tę okazję. Momentem kulminacyjnym wieczoru był występ naszych pracowników. Na wirtualnej „scenie” zaśpiewali oni razem z Beatą Kozidrak utwór „Biała armia”. Producent muzyczny i kompozytor Adam Sztaba przygotował bowiem wyjątkowy teledysk z udziałem pracowników Biedronki i Beaty Kozidrak.

Pomiędzy występami artystów, nasi pracownicy mogli przesłać transmitowane na żywo życzenia i zdjęcia, a także wziąć udział w konkursach SMSowych. Podczas spotkania życzenia zatrudnionym złożyli także dyrektorzy makroregionów Bierdonki. Uczestnicy obejrzeli również wywiad z Łukaszem Grassem, autorem książki „Łączy nas Biedronka”, opowiadającej o historii rozwoju sieci.

wydarzenie koncert online

Firma Jeronimo Martins chciała dla swoich pracowników zorganizować event w czasach, gdy tego typu wydarzenie nie może się odbyć poza internetem. Oprócz koncertów mieliśmy bardzo dużo elementów interaktywnych – konkursy, wysyłanie sms-ów z życzeniami – całość była niczym wewnętrzny program telewizyjny. Warto podkreślić, że cały czas spełnialiśmy wszystkie rygorystyczne obostrzenia sanitarne. Nasza impreza odbywała się w studio o bardzo dużej powierzchni, nie mieliśmy publiczności i spełnialiśmy wszystkie zasady bezpieczeństwa jak noszenie maseczek czy ciągłe dezynfekowanie rąk

Tomasz Korycki, event director z Event Partners

To nie jedyny sposób w jaki podziękowaliśmy pracownikom za ich pracę w minionym roku. W grudniu przyznaliśmy specjalne rabaty do 1000 zł na zakupy w sieci, a wcześniej liczne nagrody, w tym nagrodę roczną im. Elisio Alexandre Soares dos Santos w wysokości 2300 zł brutto, najwyższą w historii firmy.

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.