Troje uśmiechniętych pracowników Biedronki
Troje uśmiechniętych pracowników Biedronki

Poznaj nas
Tylko dzięki zaangażowaniu kilkudziesięciu tysięcy naszych pracowników możemy rozwijać nasz biznes.

Poznaj nas lepiej i przekonaj się, dlaczego warto z nami pracować!

Starodawny rysunek budynku

Jesteśmy firmą z tradycjami

Czy wiesz, że firma Jeronimo Martins została założona w 1792 roku przez młodego przedsiębiorcę z Portugalii? Poznaj naszą historię!

Dowiedz się więcej
Zdjęcie kolorowych owoców

Co jest dla nas ważne?

Społeczna odpowiedzialność biznesu to nie są tylko nic nieznaczące hasła. Opieramy się na pięciu filarach, a za każdym nich stoją konkretne działania, dzięki którym wpływamy na codzienność milionów Polaków

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zdjęcie wnętrza sklepu spożywczego

Czym się kierujemy?

Misją Grupy Jeronimo Martins jest realizowanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, pracowników, partnerów handlowych i akcjonariuszy, przy jednoczesnym przyczynianiu się do rozwoju regionów, w których działamy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Należymy do grupy Jeronimo Martins. Jesteśmy firmą z tradycjami – nasze korzenie sięgają 1792 roku. Dziś grupa Jeronimo Martins działa w trzech krajach: Polsce, Portugalii i Kolumbii – i zatrudnia łącznie ponad 115 tys. pracowników. W Polsce działamy od 1995 roku. Jesteśmy właścicielem lidera rynku, czyli sieci sklepów Biedronka, a także drogerii Hebe. Codziennie nasze dyskonty odwiedza około 4 milionów klientów!

map Created with Sketch. Polska Kolumbia Portugalia World map

Znajdź pracę dla siebie

Szukasz miejsca z szansą na rozwój? Masz już doświadczenie zawodowe lub dopiero wchodzisz na rynek pracy? Sprawdź, w jakich obszarach możesz się rozwijać.

Sprzedaż

Zapewniamy najlepszą obsługę dla naszych Klientów, doskonale znamy asortyment i potrzeby Klienta. Przekonaj się jak wygląda praca w sklepach Biedronka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sprzedaż

Młoda uśmiechnięta kobieta w czerwonej koszulce

Logistyka

Biedronka to nie tylko sklepy. Stale dbamy, aby świeży towar trafiał do sklepów na czas w każdym z 16 Centrów Dystrybucyjnych na terenie całej Polski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Logistyka

Uśmiechnięty mężczyzna Piotr w czerwonym kombinezonie

Biuro

Sprawdź, jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaoferować w Biurze Głównym lub biurach regionalnych na terenie całej Polski.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Biuro

Młody chłopak w pracy w biurze