Nasza strona karierowa działa już rok w nowej odsłonie

22 kwietnia 2021

W tym czasie odnotowaliśmy około 1 000 000 odsłon strony głównej. Za pośrednictwem strony karierowej zaaplikowało do nas już ponad 54 tysięcy kandydatów.

Największym zainteresowaniem cieszą się podstrony dotyczące pracy w sprzedaży, biurze oraz sekcja z benefitami. Specjalnie dedykowany Landing Page z podziękowaniami dla pracowników w dobie pandemii COVID-19 od grudnia 2020 roku odwiedziło ponad 20 000 użytkowników.

liczby dot. odwiedzin i aplikacji na stronę

Zdajemy sobie sprawę, że strona karierowa może być pierwszym źródłem kontaktu potencjalnego kandydata z organizacją. To dlatego staramy się, aby była ona nowoczesna i przyjazna, a także odpowiadała na podstawowe pytania i wątpliwości użytkowników. Na bieżąco dodajemy na niej aktualności z życia Biedronki. Co więcej, dostosowujemy jej wygląd do obecnych kampanii rekrutacyjnych, a także aktualizujemy wszystkie informacje na temat naszej organizacji.

Adriana Jeske, Specjalista ds. Budowania Wizerunku Pracodawcy

Najczęściej naszą stronę przeglądają osoby z Warszawy, Wrocławia oraz Katowic, w wieku od 25 do 34 lat. Prawie 60% odwiedzających korzysta z telefonów komórkowych. Zdecydowanie najchętniej czytanym artykułem był ten o noworocznych podwyżkach dla naszych pracowników.

Nowością na naszej stronie jest informacja o wynagrodzeniach dla pracowników naszych sklepów oraz centrów logistycznych. Dodaliśmy na niej informacje zawierające korzyści pracy w Biedronce takie jak dedykowane szkolenia czy nasze programy wsparcia.

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.