Biedronka z tytułem Best Quality Employer i EBstars 2021!

28 września 2021

Kolejne nagrody w dziedzinie HR to potwierdzenie naszych dotychczasowych działań oraz motywacja do dalszej pracy. Chcemy być lepszym pracodawcą dla naszych pracowników oraz kandydatów. Codziennie.

Best Quality Employer to tytuł przyznawany prze Certyfikację Krajową. CK to inicjatywa, której jednym z celów jest nagradzanie firm zapewniających wyjątkowe warunki pracy. To wyróżnienie dla organizacji rozwijających się, dbających o swoich pracowników i wyróżniających się najwyższymi kompetencjami w obszarze polityki personalnej.

Eksperci zewnętrzni z Certyfikacji Krajowej docenili przede wszystkim naszą koncentrację na rozwoju kompetencji naszych pracowników. Ponadto, oferujemy klarowne i bezpieczne warunki pracy, a nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie oraz szereg benefitów i programów wsparcia.

Raport EBnavi, na podstawie którego otrzymaliśmy tytuł EBstars 2021 to narzędzie audytowe, dzięki którym pracodawcy mogą zmierzyć siłę i efektywność swoich procesów HRowych. EBnavi to 200 pytań audytowych i 500 algorytmów badających wpływ poszczególnych procesów na wyniki w docieraniu i angażowaniu talentów.

Jestem bardzo dumna, że w tym roku otrzymaliśmy EBstars 2021. Ten tytuł jest przyznawany na podstawie starannego i obiektywnego audytu (ponad 200 pytań!). Na tej podstawie dostaliśmy też rekomendacje obszarów, nad którymi powinniśmy jeszcze popracować Już dziś zakasujemy rękawy!

Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, EB i programów wsparcia

Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w gronie najlepiej zarządzanych marek pracodawców. Raport EB bada wiele procesów – od rozpoznawalności marki, przyciągania kandydatów, rekrutacji, onboardingu, po angażowanie i polecanie Biedronki jako pracodawcy. Dlatego właśnie to wyróżnienie jest dla nas takie ważne.

Obie nagrody to dowód codziennej pracy i starań całego zespołu HR Biedronki. Dziękujemy!

Powiązane artykuły

Poznaj historię Kasi

Poznaj Katarzynę – Kierowniczkę Sklepu Szkoleniowo-Wdrożeniowego w Warszawie.

Kampus Biedronki wspiera rozwój studentów i uczniów w całej Polsce

Rok akademicki nabrał rozpędu, a to najlepszy sygnał dla Biedronki, aby rozpocząć poszukiwanie młodych talentów wśród studentów i uczniów w całej Polsce. Kampus Biedronki to szereg inicjatyw organizowanych przez Biedronkę, których celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi, w ramach współpracy z uczelniami wyższymi i szkołami, umożliwienia praktyk i programów stażowych, aby finalnie dać szansę na […]