Biedronka szuka talentów do programu menedżerskiego

16 lutego 2023

11 miejsc w 9 obszarach, 2 lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce i szybka ścieżka do kariery. To nic innego jak program menedżerski Management Trainee Biedronki. W lutym br. ruszyła 27 edycja tego projektu, a kandydaci mogą już aplikować na stronie pracawbiedronce.pl/management-trainee.

Młodzi ludzie z programu menedżerskiego z tabliczką talents start here

Rekrutacja do Programu Management Trainee rozpoczęła się 1 lutego. Przez kolejne 4 miesiące kandydaci będą mogli aplikować na stanowiska w różnych obszarach. W tym roku poszukujemy stażystów do: logistyki, łańcucha dostaw, finansów, HR, zakupów, kontrolingu, marketingu, e-commerce czy działu doskonalenia pracy sklepów.

Ofertę kierujemy do studentów i absolwentów wybranych kierunków studiów. Ważna jest dobry znajomość języka angielskiego. Udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty dla kandydata.

Management Trainee to prestiżowy program menedżerski, który każdego roku, od 27 lat, pozwala grupie ambitnych studentów i absolwentów, poznać przekrojowo branżę retail. Mimo, że jest organizowany od 1996 roku, to cały czas ewoluuje i oferuje uczestnikom wszechstronny rozwój i zdobycie unikalnego doświadczenia. Stażyści pracują nie tylko w wybranym przez siebie dziale, ale także w sercu naszego biznesu – w sklepach Biedronka. Te dwa lata to intensywny czas, który kompleksowo przygotowuje do objęcia stanowiska młodszego menedżera. Jeśli ktoś zastanawia się czy warto aplikować, dodam tylko, że zarówno dyrektor generalny sieci Biedronka, jak i wielu dyrektorów oraz menedżerów są absolwentami programu menedżerskiego Management Trainee.

Marta Śliwińska, starszy menedżer ds. budowania wizerunku pracodawcy w Biedronce

Absolwenci programu MT statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po 4 latach zostają menedżerami, a po 7 starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15 proc. starszych menedżerów. Obecnie aż 105 absolwentów programu Management Trainee pracuje w Biedronce, z czego 52 osoby zajmują stanowiska starszego menedżera lub dyrektora. Obszary, w których najczęściej pracują absolwenci programu to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR. 

Uczestnikom programu Management Trainee oferujemy koszyk korzyści. Stażyści mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych.

Kandydaci do programu Management Trainee mogą aplikować na stronie pracawbiedronce.pl/management-trainee.

Powiązane artykuły

Z Poznania do Łodzi – podróże Kampusu Biedronki

Kolejne wydarzenia dopisują się do mapy spotkań i inicjatyw, wspieranych przez Kampus Biedronki – projekt kierowany do młodych talentów, który dba o ich rozwój w całej Polsce. Biedronka sponsorem Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej 5. kwietnia wzięliśmy udział w uroczystej Gali w Poznaniu, organizowanej przez naszego partnera – Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Wraz z organizatorami wspólnie […]