Biedronka przywitała praktykantów Owocnych Wakacji

15 lipca 2021

Wraz z początkiem lipca ruszyła kolejna edycja naszego Programu Praktyk Letnich „Owocne Wakacje”. Do zespołu Biedronki dołączyło ponad 60 praktykantów, którzy w trakcie wakacji będą zdobywać doświadczenie zawodowe w różnych obszarach naszej firmy.

studenci z tabliczkami na tarasie

Program „Owocne Wakacje” stworzyliśmy z myślą o studentach uczelni wyższych, którzy są zainteresowani uzupełnieniem wiedzy akademickiej o rzeczywiste doświadczenia biznesowe. Oferujemy im praktyki w biurach w Warszawie oraz w biurach regionalnych i centrach dystrybucyjnych sieci Biedronka w całym kraju. W trakcie trzymiesięcznego, płatnego stażu praktykanci zdobędą umiejętności, przydatne w przyszłym życiu zawodowym.

Wspieranie rozwoju młodych ludzi jest jednym z naszych priorytetów. Chcemy dzielić się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniem oraz zachęcać ich do podejmowania ambitnych kroków zawodowych. Pod okiem doświadczonych pracowników naszej firmy praktykanci wezmą udział w ciekawych i angażujących projektach. Praktyki będą dla nich takżę okazją do poznania działalności naszej sieci od środka.

Studenci spędzą z nami 3 miesiące. Na powitanie przygotowaliśmy dla nich pakiet powitalny, składający się z butelki szklanej wielorazowego użytku, ekotorby, notesu, długopisu oraz eko saszetki zawierającej nasiona poziomki. Ich praktyki zakończą się certyfikatem potwierdzającym ich ukończenie.  

zestaw powitalny dla praktykantów - torba, notes, butelka i długopis
Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.