Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

24 maja 2024
Praca wakacyjna - dwoch młodych ludzi w wakacyjnym nastroju, w kapeluszu w kropki. Zarobki od 28,10 zł/h brutto.
Praca wakacyjna - dwoch młodych ludzi w wakacyjnym nastroju, w kapeluszu w kropki. Zarobki od 28,10 zł/h brutto.

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.

Opcje na wakacje

W wakacje oferujemy swoim pracownikom możliwość delegacji lub zatrudniamy kandydatów zewnętrznych w ramach umowy zlecenia do pracy w popularnych turystycznie miejscowościach. Wszystko w celu utrzymania jak najwyższych standardów obsługi klientów w trakcie wakacyjnych szczytów zakupowych.

Dla nowo zatrudnionych oferujemy stawkę godzinową od 28,10 zł brutto, pracę w atrakcyjnej miejscowości turystycznej, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia, a w wybranych lokalizacjach również nocleg i wyżywienie. To rozwiązanie pozwala na zdobycie doświadczenia u lidera branży handlowej w Polsce, a także na korzystanie z uroków miejscowości wypoczynkowej po pracy lub w dni wolne od niej. Pierwsi kandydaci zostaną zatrudnieni od czerwca – aplikacje można składać poprzez stronę: www.pracawbiedronce.pl/praca-wakacyjna/. Aby uprościć proces rekrutacyjny, kandydaci nie muszą dołączać CV.

Możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem mają również nasi pracownicy, zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, którzy mogą skorzystać z letniej delegacji do jednego ze sklepów sezonowych. Poza standardowym wynagrodzeniem, mogą liczyć na dodatek w postaci uznaniowej premii miesięcznej, zależnej od wyników sklepu, a także nagrodę letnią. Dla osób zatrudnionych na stanowisku sprzedawca-kasjer w lipcu i sierpniu w sklepach zlokalizowanych w miejscowościach turystycznych wynosić ona będzie do 600 zł brutto miesięcznie. Otrzymają ją zarówno stali pracownicy kilkudziesięciu placówek w kurortach, jak i ci zatrudnieni, którzy zdecydowali się do nich dołączyć tylko na okres wakacji.

Tegoroczna kampania rekrutacyjna prowadzona jest w nowej odsłonie graficznej. Kampanię można zobaczyć w mediach społecznościowych – na Instagramie, Facebooku, YouTube i na Tik Toku. Ponadto, projekty z naszymi pracownikami będą dostępnew sklepach sieci Biedronka i na nośnikach outdoorowych.

Praktyki letnie dla studentów

W wakacje Biedronka otwiera się również na studentów, którzy chcą odbyć 3-miesięczne płatne praktyki letnie. Jak co roku, w kwietniu rozpoczęła się rekrutacja do programu Owocne Wakacje. W ramach praktyk letnich, praktykanci w Biurze Głównym w Warszawie oraz Biurach Regionu w całej Polsce codziennie będą zdobywać praktyczną wiedzę o branży retail. Kandydatom oferujemy umowę zlecenie i atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości od 4800 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin. Rekrutacja trwa do końca maja. W trakcie praktyk studenci będą uczestniczyć m. in. w spotkaniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, logistyki, budowy marki własnej oraz przekazywania informacji zwrotnej. Zrealizują także projekt pod okiem mentora. Po zakończeniu płatnych praktyk otrzymają certyfikat, a także będą mieli możliwość rozpoczęcia kariery w Biedronce.

Powiązane artykuły

Jak rozpocząć karierę w IT? 4 kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę.

Kariera w IT to marzenie wielu młodych i ambitnych ludzi. Poznaj 4 kluczowe aspekty, które pomogą Ci znaleźć idealne miejsce na start.