Rodzina przy choince

Co roku dostajemy paczki z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla nas i naszych dzieci. Wspólne świętowanie i odpakowywanie prezentów staje się jeszcze przyjemniejsze. A uśmiechy dzieci – niezastąpione!

podpis Ewelina Specjalistka ds. Planowania, Parzniew

Rodzina i wsparcie finansowe

Rodzina jest ważna dla każdego z nas. W naszej firmie, dzięki wielu programom wsparcia, pomagamy Ci dbać o nią każdego dnia. Sprawdź, z czego będziesz mógł skorzystać dołączając do naszego zespołu oraz ilu osobom udało nam się pomóc w 2021 roku.

ikona choinki

77 200 paczek na Święta dla naszych pracowników

ikona prezentu

75 210 paczek na święta dla dzieci naszych pracowników

ikona smoczka

3166 wyprawek dla noworodków

ikona koperta z pieniędzmi

72 821 naszych pracowników otrzymało świąteczne e-kody do wykorzystania w Biedronce i Hebe

ikona człowieka wskazującego na walutę

10 256 pracowników otrzymało zapomogę lub pożyczkę

ikona jabłka i marchewki

47 000 poczęstunków z okazji Dnia Dziecka

Kobieta trzymająca w ręku zakupy spożywcze

E-kody pracownicze

Pracownicy uprawnieni do korzystania z wybranych świadczeń otrzymają od nas zasilenie w postaci e-kodu pracowniczego. E-kodem można płacić za dowolne zakupy w sklepach Biedronka oraz drogeriach Hebe.

dwoje dorosłych trzymających małe dziecko za rękę

Pomoc w trudnych chwilach

Chcemy wspierać naszych pracowników i ich bliskich zawsze, kiedy tylko jest to możliwe. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym przeżyciem jest utrata rodzica, dlatego oferujemy bezzwrotną zapomogę dla dzieci zmarłych pracowników.

kilka dłoni trzymających się wzajemnie

Rodzinne wsparcie na plus

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin wielodzietnych naszych pracowników, w których wychowuje się minimum troje dzieci, raz w roku przekazujemy specjalne wsparcie finansowe w postaci zasilenia e-kodu pracowniczego.

Rodzina rozpakowująca prezenty przy choince

Pakiet świąteczny

Co roku podzielimy się z Tobą radością świąt. Dostaniesz od nas pakiet świąteczny: specjalnie przygotowane paczki dla Ciebie i dzieci do 18. roku życia, zasilenie e-kodu pracowniczego i zaproszenie na przyjęcie świąteczno-noworoczne.

Dzieci przeciągające linę

Dzień Dziecka z Biedronką

Nasza firma pamięta w tym wyjątkowym dniu o pociechach naszych pracowników, dlatego wspólnie obchodzimy także Dzień Dziecka. Twoje dziecko otrzyma od nas poczęstunek ze słodyczami lub innymi niespodziankami.

Rodzice z małym dzieckiem na pikniku

Narodziny z Biedronką

Będziemy Ci towarzyszyć w najważniejszych chwilach. Jeśli zostaniesz rodzicem, otrzymasz od nas specjalnie przygotowaną wyprawkę dla noworodka.

uśmiechnięci seniorzy

Biedronka dla seniora

Doceniamy starszych pracowników, dlatego na wsparcie z naszej strony możecie liczyć zarówno w trakcie pracy jak i po niej. Odchodząc na emeryturę, będziesz mógł liczyć na zasilenie e-kodu pracowniczego.

Wycinanka ułożona na złożonych dłoniach

Możesz liczyć na Biedronkę

Pomagamy pracownikom i ich rodzinom w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Bezzwrotną zapomogę mogą otrzymać pracownicy z najniższymi dochodami, a także emeryt i rencista. Udzielamy także nieoprocentowanych pożyczek na cele mieszkaniowe.

dłonie trzymające świnkę-skarbonkę

Pracownicze plany kapitałowe

Dbamy o Twoją przyszłość. Pracując u nas, możesz skorzystać z dobrowolnego programu długoterminowego oszczędzania PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe). Oszczędności na Twoim rachunku są prywatne i jeśli zechcesz, możesz je w każdej chwili wycofać. Są Twoje!

Google maps placeholder Google maps placeholder

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować?

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

WYŚLIJ NAM SWOJE CV
Jeśli interesuje Cię praca w biurze

Jeśli interesuje Cię praca w biurze

WYŚLIJ NAM SWOJE CV