Lato pełne nagród w Biedronce!

28 lipca 2020

W Biedronce nieustannie pracujemy nad tym, żeby być coraz lepszym pracodawcą. Pomimo wielu wyzwań, zewnętrzni eksperci docenili nasze działania w obszarach związanych z polityką personalną, z czego jesteśmy niesamowicie dumni. Dzięki temu wiemy, że nasza praca ma znaczenie!

zdjęcie pracowników z nagrodami

Jako organizacja zatrudniająca 70 000 pracowników, wiemy że #candidateexperience należy budować od samego początku. Prowadzimy tysiące rekrutacji w ciągu roku i pragniemy dalej rozwijać się w tym obszarze. Aby dzielić się najlepszymi praktykami z innymi, od czerwca zostaliśmy członkami Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, która swoją działalność rozpoczęła w czerwcu 2013 roku. Dzięki decyzji eRecruiter’a otrzymaliśmy możliwość dołączenia do grona 350 firm takich jak Allianz, AXA, Bosch, Citi Bank Handlowy, DHL czy Smyk.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagrodę otrzymują przedsiębiorstwa, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Ocenie podlegają obszary: tworzenie zdrowego i przyjaznego środowiska pracy, otwarte i partnerskie relacje z pracownikami oraz inwestycja w rozwój ich kompetencji zawodowych. Wybrane i zweryfikowane firmy otrzymują wyróżnienie w formie pełnego profilu pracodawcy w dedykowanej sekcji na portalu MarkaPracodawcy.pl. Kolegium Redakcji Marka Pracodawcy | Employer Branding przyznało nam Nagrodę Specjalna – statuetka „Friendly Workplace 2020”. Szczególnie wysoko zostaliśmy ocenieni w obszarze benefitów, programów rozwojowych oraz działania na rzecz tworzenia przyjaznego dla zdrowia środowiska pracy.

Premium Employer Brand to ogólnopolskie badanie kandydatów poświęcone markom konsumenckim. Kompleksowe zbadanie zależności pomiędzy marką kliencką, a marką pracodawcy to podstawa do budowania efektywnych procesów rekrutacji i promocji. W badaniu otrzymaliśmy wyróżnienie jako firma świadoma swojej marki dzięki efektywnemu łączeniu działania marki pracodawcy i marki klienckiej. Potwierdzeniem rzetelności naszej firmy jest również tytuł Solidnego Pracodawcy 2020 przyznawany firmom, które kierują się dbałością o bezpieczeństwo oraz warunki pracy oraz rozwój pracowników.

loga nagród

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawiają, że praca w Biedronce ma sens.

Codziennie!

Powiązane artykuły

Razem Zadbajmy o Zdrowie z Biedronką!

Kolejna edycja Razem Zadbajmy o Zdrowie w Biedronce! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych pracowników w tym roku.

Biedronka gotowa na kolejny sezon pracy wakacyjnej

Jak co roku, zapraszamy chętnych kandydatów do pracy w turystycznych miejscowościach, zlokalizowanych nad morzem, w górach i na Mazurach. Pracę wakacyjną będzie można podjąć od czerwca w atrakcyjnych lokalizacjach. Chętnych zapraszamy do pracy m.in. w Międzyzdrojach, Władysławowie, Mrągowie, Mikołajkach lub Szczawnicy.