Zastępca Kierownika Sklepu

Miasto

Nowy Dwór Mazowiecki

Nr ref.:

2195555-7

2021-10-13

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Konkurencyjne  wynagrodzenie, premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych
  • Podwyżki stażowe
  • Kompleksowy pakiet szkoleń i możliwość poznania biznesu od podstaw
  • Realną perspektywę rozwoju i awansu
  • Samodzielność w działaniu i satysfakcję zawodową
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie w organizacji pracy zespołu
  • Ukierunkowanych na realizację celów biznesowych
  • Samodzielnych i proaktywnych w działaniu
  • Posiadających doświadczenie  w branży handlowej, usługach lub gastronomii
  • Posiadających wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowych i pracy fizycznej
  • Znajomość rynku spożywczego będzie dodatkowym atutem

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu
  • Realizacja zamówień
  • Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie
  • Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!

Zgadzam się