Specjalista ds. magazynowych (kompletacja i załadunek)

Miasto

Stawiguda (pow. olsztyński)

Nr ref.:

2481182-14

2022-10-08

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynacja pracy podległych magazynierów
  • Kontrola kompletacji towaru do wysyłki
  • Monitorowanie przebiegu prac w poszczególnych magazynach
  • Przygotowywanie grafików pracy oraz planów urlopowych dla podległego personelu
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów
  • Współpraca z inspektorami kompletacji i załadunku
  • Praca z harmonogramem wysyłki towaru na sklepy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem i organizowaniem pracy zespołu
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, także w weekendy, święta oraz godziny nocne
  • Średnie wykształcenie (min.)
  • Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w logistyce

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stałe wynagrodzenie plus dodatki (premie od wyników magazynu, dodatki okolicznościowe)
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!