Specjalista ds. magazynowych/Brygadzista (Przyjęcia)

Miasto

Stawiguda (pow. olsztyński)

Nr ref.:

2445120-14

2022-08-21

 CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • Podwyżki stażowe
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku
  • Dostęp do gabinetu fizjoterapii
  • Bezpłatne dwudaniowe obiady w tracie zmiany
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie w pracy w obszarze logistyki lub gospodarki magazynowej
  • Znających pakiet MS Office (Word, Excel)
  • Posiadających wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dokładnych, samodzielnych oraz odpowiedzialnych
  • Dyspozycyjnych do pracy w systemie zmianowym (także w soboty i niedziele, w święta)

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Zapewnienie realizacji przyjęcia towarów od dostawców do centrum dystrybucyjnego m.in. poprzez przydział zleceń pracownikom oraz weryfikację warunków transportu towaru
  • Kontrola stanu dostarczonego towaru, opakowań i zbiorczych palet
  • Bieżącą kontrola warunków składowania, przechowywania oraz transportu towaru zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie podległym personelem – delegowanie, przydzielanie i kontrola pracy pracowników
  • Przygotowanie grafików pracy dla pracowników

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!