Senior SAP Functional Expert/Manager (FI)

Miasto

Warszawa

Nr ref.:

2491188-7

2022-10-14

Poznaj zadania, które na Ciebie czekają:

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z SAP (FI)
  • Realizowanie mniejszych projektów konfiguracyjnych
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności
  • Analizowanie wniosków rozwojowych od jednostek biznesowych i Kluczowych Użytkowników, w tym przedstawianie propozycji rozwiązań we współpracy z zewnętrznymi twórcami systemów
  • Prowadzenie szkoleń z systemów informatycznych dla użytkowników biznesowych
  • Wdrażanie, konfiguracja i testowanie w systemie nowych rozwiązań
  • Szukanie możliwości optymalizacji nadzorowanych aplikacji

Sprawdź jakiego kandydata poszukujemy:

  • Z doświadczenie w projektach konsultingowych lub projektach wewnętrznych
  • Ze znajomością następujących submodułów SAP Finance: GL, AP, AR
  • Doświadczenie w obszarach, takich jak AM, IM, BL, CO, TR będzie dla nas bardzo dużym atutem
  • Znającego język angielski na poziomie minimum B2. Jesteśmy firmą międzynarodową i angielski to nasz język korporacyjny

Zobacz, co mamy do zaoferowania:

  • Wynagrodzenie: 22 000 - 27 000 zł brutto
  • Atrakcyjny rynkowo bonus roczny uzależniony od indywidualnych osiągnięć i wyników całej organizacji.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: samochód służbowy z kartą paliwową, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, którą możesz objąć także członków swojej rodziny, karta Multisport, ponad 20 „benefitów społecznych” dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami w swoich dziedzinach – w ramach zespołów pracują bardzo doświadczeni specjaliści.
  • Klarowny proces ewaluacji pracy oraz regularny feedback przeprowadzane w oparciu o system People Management Cycle.
  • Zaangażowanie w projekty związane z najnowszymi technologiami oraz trendami z obszaru SAP (FI).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej prywatnej firmie w Polsce. Możliwa jest również współpraca z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!