Owocne Wakacje – Praktyki w Dziale Personalnym w Wyszkowie

Miasto

Wyszków

Nr ref.:

2377064-7

2022-06-01

Twój zakres obowiązków

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w Regionalnym Dziale Personalnym,
  • wykorzystanie w praktyce umiejętności posługiwania się pakietem MS Office oraz poznanie podstawy funkcjonowania programu SAP,
  • udział w redagowaniu wypowiedzeń pracowniczych oraz wsparcie regionalnego specjalisty ds. personalnych w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • redagowanie ogłoszeń, selekcja kandydatów i uczestnictwo w procesach rekrutacyjnych.

Nasze wymagania

  • preferowane kierunki studiów: administracja, prawo, zarządzanie,
  • znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zainteresowanie branżą HR.
  • termin odbywania praktyk lipiec - sierpień.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach i czas na rozwój Twoich pomysłów,
  • umowa zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem miesięcznym w wysokości 3360 – 3520 zł brutto, w zależności od liczby przepracowanych godzin,
  • możliwość zdobycia doświadczenia u lidera branży #retail.
  • wsparcie merytoryczne podczas praktyk,
  • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie,
  • możliwość pozostania w strukturach firmy po zakończonych praktykach, w zależności od potrzeby biznesowej oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności,

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!

Zgadzam się