Osoba do wsparcia pracy sklepu ul. Jagiełły 10A

Miasto

Prabuty

Nr ref.:

2154766-9

2021-08-15

Co zapewniamy?

  • Umowę zlecenie
  • Konkurencyjną stawkę godzinową
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera branży
  • Dostosowanie godzin pracy do dostępności
  • Wdrożenie oraz wsparcie
  • Pracę blisko domu

Jakich osób szukamy?

  • Gotowych, by swoją dyspozycyjność przeznaczyć na wsparcie jednego ze sklepów Biedronka
  • Zmotywowanych do pracy
  • Otwartych na kontakt z ludźmi

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Utrzymanie porządku i czystości w sklepie i w jego otoczeniu
  • Rozładunek i rozkładanie towaru
  • Pomoc klientom na sali sprzedaży

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!

Zgadzam się