Inspektor ds. Kontroli Magazynu

Miasto

Stawiguda (pow. olsztyński)

Nr ref.:

2481658-14

2022-10-08

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji bieżącej i okresowej
  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia
  • Sporządzanie cyklicznych raportów
  • Zarządzanie rozmieszczeniem produktów w magazynie według ustalonych kryteriów
  • Przygotowywanie do wysyłki dodatkowych materiałów do sklepów
  • Wsparcie sklepów w gospodarce magazynowej
  • Wspomaganie innych działów w rozwiązywaniu problemów związanych z rozmieszczeniem/dostępnością towaru

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne i nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Umiejętność współpracy w zespole i łatwość w komunikowaniu się z innymi
  • Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (także w soboty i niedziele, w święta)

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w logistyce

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego.
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • Wdrożenie na stanowisko i wsparcie w samodzielnym wykonywaniu zadań
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!