Inspektor ds. administracyjno-magazynowych (sekcja przyjęć towaru)

Miasto

Stawiguda (pow. olsztyński)

Nr ref.:

2481662-14

2022-10-08

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zgodności przyjmowanych dostaw ze złożonym zamówieniem
  • Dokonywanie korekt bieżących dostaw
  • Ewidencja przyjęcia towaru w systemie
  • Wyjaśnianie z dostawcami niezgodności powstałych podczas przyjęcia dostawy
  • Skanowanie i weryfikacja dokumentów od dostawców
  • Cykliczne przygotowywanie raportów
  • Bieżąca pomoc magazynierom

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne
  • Nastawienie na współpracę i łatwość w komunikacji z innymi
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (także w soboty i niedziele, w święta)

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w logistyce

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • Wdrożenie na stanowisko i wsparcie w samodzielnej pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!