Inspektor ds. administracyjno – magazynowych (kompletacja, załadunek)

Miasto

Stawiguda (pow. olsztyński)

Nr ref.:

2481656-14

2022-10-08

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zleceń dla magazynierów
  • Kontrola kolejności podstawiania naczep do załadunku
  • Przygotowywanie listów przewozowych i przekazywanie ich kierowcom, monitoring pracy załadunku w SAP
  • Monitoring w systemie postęp prac w poszczególnych magazynach
  • Bieżąca kontrola wielkości zamówień, wyjaśnianie niezgodności
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów
  • Współpraca ze specjalistą ds. magazynowych (brygadzista)

Nasze wymagania

  • Znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne
  • Łatwość w komunikowaniu się i nastawienie na współpracę
  • Skrupulatność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej, także w weekendy, święta oraz godziny nocne

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w logistyce
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • Wdrożenie na stanowisko i wsparcie w uzyskaniu samodzielności
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!