Audytor IT

Miasto

Warszawa

Nr ref.:

2583743-7

2023-02-17

Poznaj zadania, które na Ciebie czekają:

  • Definicja programu audytu IT, biorąc pod uwagę poziom kontroli i ryzyka zdefiniowany dla każdego systemu/aplikacji.

  • Współpraca przy audytach operacyjnych, identyfikacja i ocena sytuacji w aplikacjach biznesowych, a także braków lub słabości procedur IT.

  • Proponowanie i ustalanie priorytetów działań korygujących/rekomendacji dotyczących sytuacji ryzyka zidentyfikowanych podczas audytu IT w celu zapewnienia oczekiwanych usprawnień.

  • Opracowywanie raportów z audytu zgodnie z planem audytu i określonymi celami, zapewniając gromadzenie niezbędnych informacji i dokumentacji na poparcie ustaleń audytu.

  • Wsparcie wdrażania narzędzi do analityki danych w Dziale Audytu Wewnętrznego.

Sprawdź jakiego kandydata poszukujemy:

  • Wykształćenie wyższe, z zakresu inżynierii komputerowej, zarządzania technologią informacyjną, ekonomii.

  • Od 2 do 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym wcześniejsze doświadczenie w firmach audytorskich (mile widziane doświadczenie z Wielkiej Czwórki).

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie ITGC, cybersecurity, a także zarządzania projektami IT, gromadzenia i raportowania danych.

  • Łatwość komunikacji.

  • Certyfikaty CISA, CISM, CRISC, CISSP lub ISO 27001

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2).

Zobacz, co mamy do zaoferowania:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego;
  • umowę o pracę oraz narzędzia pracy;
  • bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport;
  • dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Aplikuj online lub zadzwoń na infolinię rekrutacyjną: 22 205 33 10
Czekamy na Ciebie!