Należymy do Grupy Jeronimo Martins. Jesteśmy firmą z tradycjami – nasze korzenie sięgają 1792 roku. Dziś Grupa Jeronimo Martins działa w trzech krajach: Polsce, Portugalii i Kolumbii – i zatrudnia łącznie ponad 115 tys. pracowników. W Polsce działamy od 1995 roku. Jesteśmy tu właścicielem lidera branży retail, czyli sieci sklepów Biedronka, a także drogerii Hebe. Codziennie nasze dyskonty odwiedza około 4 milionów klientów!

Pracuj blisko domu w ponad

1100

miejscowościach

Realne możliwości rozwoju i awansu dzięki ponad

3450

sklepów, centrów dystrybucyjnych i biur regionów

Jako największy prywatny pracodawca w Polsce
zatrudniamy ponad

80000

pracowników

Poznaj naszą historię

Początki Jeronimo Martins

1792

Początki Biedronki w Polsce

1995

Otwarcie Hebe

2011

Perspektywa rozwoju

2012

Otwarcie 2000 sklepu Biedronka

2013

25-lecie Biedronki

2020

Początki Jeronimo Martins

Początki Grupy Jeronimo Martins sięgają 1792 roku. To właśnie wtedy młody Jeronimo Martins otworzył w Lizbonie swój pierwszy sklep z towarami importowanymi zza oceanu. Już po pięciu latach został oficjalnym dostawcą portugalskiej rodziny królewskiej!

Początki Biedronki w Polsce

Pierwsze sklepy sieci Biedronka w Polsce powstały w 1995 roku. Jeden z nich został otwarty w Poznaniu przy ulicy Newtona, drugi w Śremie przy ulicy Sikorskiego. Dwa lata później Jeronimo Martins Polska miało już 240 sklepów Biedronki i był to dopiero początek.

Otwarcie Hebe

Wkrótce potem zdecydowaliśmy się na urozmaicenie portfolio Jeronimo Martins o biznes kosmetyczny i farmaceutyczny. Pierwsza drogeria Hebe została otwarta w maju 2011 w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Obie szybko rozwijające się sieci pozwoliły na wyodrębnienie spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, do której należą: drogerie Hebe oraz Hebeapteki i Apteki Na Zdrowie.

Wejście do drogerii Hebe

Perspektywa rozwoju

Od 2012 roku rozwijamy również działalność na zupełnie nowym terenie – w Kolumbii, gdzie mamy sklepy Ara. 2012 rok był ważny również dla osób w Polsce, ponieważ wówczas otworzyliśmy 1500. sklep sieci Biedronka w Poznaniu.

Mapa świata ze sklepami Jeronimo Martins

Otwarcie 2000 sklepu Biedronka

2013 rok był przełomowy dla Biedronki. Otwarta została nowa siedziba przy ul. Dolnej 3 w Warszawie. Zostaliśmy również oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Otwarty został także 2000. sklep Biedronka.

Sklep Biedronka

25-lecie Biedronki

W tym roku świętujemy 25-lecie Biedronki!
Biedronka jest dziś niekwestionowanym liderem na rynku handlu spożywczego w Polsce. Mamy ponad 3000 sklepów zlokalizowanych w ponad 1100 miejscowościach. W 2018 r. współpracowaliśmy z ponad 1000 polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie naszej sieci. Zatrudniamy ponad 70 tys. osób – jesteśmy największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą.

Budynek sklepu Biedronka

Misja i historia

Każdy pracownik powinien kierować się naszą misją w swojej codziennej pracy.

Nasza misja

Logo Biedronki

Naszą misją jest dostarczanie Polakom produktów najwyższej jakości, w najniższych cenach. Codziennie.