Poznaj historię Sebastiana

Możliwości rozwoju w naszej firmie to nie tylko slogan i historia Sebastiana tylko to potwierdza. Rozpoczynał on od stanowiska brygadzisty, dzisiaj odpowiada za całość funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego na stanowisku Dyrektora DC w Lubartowie.

Zdjęcie mężczyzny w garniturze

Sebastian rozpoczął swoją karierę zawodową w Jeronimo Martins Polska w roku 1998 na stanowisku Brygadzisty w Centrum Dystrybucyjnym w Lubinie, a następnie w roku 2001 został awansowany na stanowisko Kierownika Sekcji Reklamacji. W roku 2003 Sebastian objął stanowisko Specjalisty ds. Magazynowych, a w roku 2010 został awansowany na stanowisko Koordynatora Przyjęć. Następnie, w roku 2013 Sebastian został awansowany na stanowisko Kierownika Magazynu w Centrum Dystrybucyjnym. Pięć lat później Sebastian objął stanowisko Kierownika Sekcji Operacji Magazynowych w Centrum Dystrybucyjnym w Gorzowie. Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Centrum Dystrybucyjnego w Lubartowie, gdzie odpowiada za ogół procesów w nim zachodzących i koordynuje pracę swojego zespołu.

Przede wszystkim doceniam możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli się starasz, na pewno zostanie to zauważone – historii takich jak moja jest naprawdę wiele.

Pozostałe historie pracowników

Anna

Magazynier

Dowiedz się więcej

Anna

Magazynier

Pracownik w magazynie - Anna

Magdalena

Kierownik Sklepu

Dowiedz się więcej

Magdalena

Kierownik Sklepu

zatrudnienie na kasie Biedronka

Paulina

Kierowniczka Sklepu, Mikołów

Dowiedz się więcej

Paulina

Kierowniczka Sklepu, Mikołów

Młoda uśmiechnięta kobieta w czarnej koszulce z porem w ręku

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować?

Uśmiechnięta kobieta w czerwonej koszulce trzymająca w ręku kawę

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

WYŚLIJ NAM SWOJE CV
Młody uśmiechnięty mężczyzna

Jeśli interesuje Cię praca w biurze

WYŚLIJ NAM SWOJE CV