Poznaj historię Joanny

Asia rozpoczęła swoją historię kariery od Praktyk Letnich, dzisiaj jest Menedżerem ds. Żywienia i Rozwoju Jakości, dzięki czemu ma realny wpływ na jakość i komunikację danej marki własnej.

Młoda, uśmiechnięta kobieta w długich ciemnych włosach

W 2013 r. w ramach 18. edycji konkursu „Grasz o Staż” rozwiązując jedno z zadań miałam szansę wygrać praktyki w firmie Jeronimo Martins Polska, dzięki czemu zakwalifikowałam się do Programu Praktyk Letnich. Miałam szczęście trafić na świetny zespół, na który mogłam liczyć w każdej sytuacji, nie tylko na gruncie zawodowym, ale również prywatnym.
Po zakończeniu praktyk przyjęłam propozycję objęcia stanowiska Asystenta Działu Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej. Już na tym etapie miałam okazję samodzielnie prowadzić kategorię Pet Foodu, przetworów owocowo-warzywnych oraz bakalii, dbając o ich rozwój i jakość.
W listopadzie 2015 r. rozpoczęłam pracę na nowym stanowisku – Specjalisty ds. Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej. Swoje kompetencje rozwijałam w oparciu o nowe kategorie, jedną z nich była kawa, z którą związałam się szczególnie. Zostałam „sensorystką” oraz członkiem Specialty Coffee Association.
Obecnie jestem Menedżerem ds. Żywienia i Rozwoju Jakości. Moim celem w pracy jest m.in. realizacja polityki żywieniowej, dbanie o wartość odżywczą i skład produktów marek własnych, aktywny udział w procesie rozwoju nowych produktów tak, aby produkty osiągały odpowiedni profil żywieniowy czy też popularyzacja wiedzy żywieniowej.

Cenię swoją pracę za brak rutyny. Każdy projekt jest inny, dzięki czemu można się wykazać kreatywnością i ciągle rozwijać.

Job icon

Sprzedawca – lada tradycyjna Biedronka ul. Łużycka

Bytom

Job icon

Osoba do wsparcia pracy sklepu

Słupca

Job icon

Wsparcie pracy sklepu

Zagórów

Job icon

Sprzedawca – Kasjer Biedronka

Tworóg (pow. tarnogórski)

Pozostałe historie pracowników

Ania

Sprzedawca Kasjer

Dowiedz się więcej

Ania

Sprzedawca Kasjer

Marcin

Dyrektor Działu Szkoleń

Dowiedz się więcej

Marcin

Dyrektor Działu Szkoleń

młody mężczyzna w białej koszuli i czarnym garniturze

Maciej

Zastępca Kierownika Sklepu

Dowiedz się więcej

Maciej

Zastępca Kierownika Sklepu

Uśmiechnięty mężczyzna w czarnej koszulce z arbuzem pod pachą

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować?

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

WYŚLIJ NAM SWOJE CV

Jeśli interesuje Cię praca w biurze

WYŚLIJ NAM SWOJE CV