Poznaj historię Joanny

Asia rozpoczęła swoją historię kariery od Praktyk Letnich, dzisiaj jest Menedżerem ds. Żywienia i Rozwoju Jakości, dzięki czemu ma realny wpływ na jakość i komunikację danej marki własnej.

Młoda, uśmiechnięta kobieta w długich ciemnych włosach

W 2013 r. w ramach 18. edycji konkursu „Grasz o Staż” rozwiązując jedno z zadań miałam szansę wygrać praktyki w firmie Jeronimo Martins Polska, dzięki czemu zakwalifikowałam się do Programu Praktyk Letnich. Miałam szczęście trafić na świetny zespół, na który mogłam liczyć w każdej sytuacji, nie tylko na gruncie zawodowym, ale również prywatnym.
Po zakończeniu praktyk przyjęłam propozycję objęcia stanowiska Asystenta Działu Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej. Już na tym etapie miałam okazję samodzielnie prowadzić kategorię Pet Foodu, przetworów owocowo-warzywnych oraz bakalii, dbając o ich rozwój i jakość.
W listopadzie 2015 r. rozpoczęłam pracę na nowym stanowisku – Specjalisty ds. Rozwoju Jakości i Kontroli Marki Własnej. Swoje kompetencje rozwijałam w oparciu o nowe kategorie, jedną z nich była kawa, z którą związałam się szczególnie. Zostałam „sensorystką” oraz członkiem Specialty Coffee Association.
Obecnie jestem Menedżerem ds. Żywienia i Rozwoju Jakości. Moim celem w pracy jest m.in. realizacja polityki żywieniowej, dbanie o wartość odżywczą i skład produktów marek własnych, aktywny udział w procesie rozwoju nowych produktów tak, aby produkty osiągały odpowiedni profil żywieniowy czy też popularyzacja wiedzy żywieniowej.

Cenię swoją pracę za brak rutyny. Każdy projekt jest inny, dzięki czemu można się wykazać kreatywnością i ciągle rozwijać.

Pozostałe historie pracowników

Marcin

Head of Performance and Leadership

Dowiedz się więcej

Marcin

Head of Performance and Leadership

młody mężczyzna w białej koszuli i czarnym garniturze

Zbigniew

Dyrektor Operacyjny

Dowiedz się więcej

Zbigniew

Dyrektor Operacyjny

Uśmiechnięty mężczyzna w garniturze

Paulina

Kierowniczka Sklepu, Mikołów

Dowiedz się więcej

Paulina

Kierowniczka Sklepu, Mikołów

Młoda uśmiechnięta kobieta w czarnej koszulce z porem w ręku

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować?

Uśmiechnięta kobieta w czerwonej koszulce trzymająca w ręku kawę

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

WYŚLIJ NAM SWOJE CV
Młody uśmiechnięty mężczyzna

Jeśli interesuje Cię praca w biurze

WYŚLIJ NAM SWOJE CV