Dziecięce dłonie robiące kolorowe odciski
Dziecięce dłonie robiące kolorowe odciski

Mali Bohaterowie

Michał na turnusie w Wiśle lepił, wycinał, tańczył, a przede wszystkim dobrze się bawił! Nawiązał kontakt z innymi dziećmi, ponieważ przyjeżdżamy tutaj całymi rodzinami.

Zdrowie i sport

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Dzięki programom wsparcia w tym zakresie dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również całej Twojej rodziny. Sprawdź, ile osób skorzystało z kilku programów wsparcia w 2022 roku oraz w poprzednich latach i zadbaj o zdrowie z Biedronką.

ikona rodzina w kółku

16 525 zrealizowanych, bezpłatnych usług medycznych

ikona serca

3 310 naszych pracowników skorzystało z bezpłatnych badań

ikona ręce

298 dzieci pracowników z niepełnosprawnościami otrzymało wsparcie finansowe na codzienną pomoc, z czego 80 dzieci uczestniczyło w turnusach rekreacyjno-rehabilitacyjnych dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub z niepełnosprawnością ruchową.

ikona człowiek ćwiczący

7 035 naszych pracowników korzystało z karty Multisport

ikona puchar z gwiazdą

800 osób uczestniczyło w Turniejach Sportowych o Puchar Biedronki

uśmiechnięta lekarka rozmawiająca z pacjentem

Opieka medyczna

Dbając o naszych pracowników, nie zapominamy o ich rodzinach. Pracując u nas możesz skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej samodzielnie lub wykupić pakiet dla najbliższych. Mamy kilka pakietów do wyboru, sprawdź, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Por ze stetoskopem na żółtym tle

Razem zadbajmy o zdrowie

Zależy nam na Twoim zdrowiu, dlatego będziemy Cię zachęcać do regularnych badań profilaktycznych, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Zapraszamy Cię także do udziału w biegowym i rowerowym Wyzwaniu Biedronki.

kobieta ćwicząca na piłce

Karta Multisport

Lubisz fitness albo aerobik? A może wolisz basen, saunę lub jeszcze coś innego? Dzięki dofinansowaniu karty Multisport zyskasz dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce. Ruch to zdrowie!

piłka do gry w piłkę nożną na boisku

Wspólne aktywności sportowe

Chciałbyś grać ze znajomymi z pracy w siatkówkę lub piłkę nożną? A może wolałbyś chodzić z nimi basen? Świetnie się składa: nasi pracownicy mogą liczyć na dofinansowanie najróżniejszych grupowych aktywności sportowych i rekreacyjnych.

stetoskop

Wsparcie w chorobie

Wiemy, że zdrowie jest bezcenną wartością. Wspieramy naszych pracownikow także w trudnych chwilach. Dlatego dla zmagających się z chorobą zagrażającą życiu albo pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, oferujemy zapomogę na leczenie i rehabilitację.

kobieta trzymająca dwójkę dzieci

Wsparcie dla Małych Bohaterów

Pomagamy rodzicom dzieci, które borykają się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W tak trudnej sytuacji oferujemy naszym pracownikom dofinansowanie m.in. zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, leków, wizyt u lekarza, rehabilitacji. turnusu rehabilitacyjnego czy terapii.

Kobieta w żółtym swetrze trzymająca pluszowe serce

Podatek od Serca

Jesteśmy jedną drużyną i chcemy być dla siebie wsparciem w każdy możliwy sposób. Zachęcamy naszych pracowników, aby 1,5% swojego podatku przekazali tym, których znają najlepiej: potrzebującym pomocy dzieciom kolegów i koleżanek z pracy.

dłonie trzymające ołówek i miniaturę domu

Ubezpieczenie na życie

Jako pracownik naszej firmy możesz skorzystać z oferty ubezpieczenia na życie w trzech wariantach cenowych, a także ubezpieczyć współmałżonka, pełnoletnie dziecko lub partnera życiowego.

Rodzice z dwójką dzieci pchają walizki

Ubezpieczenie turystyczne

Wiemy, że wakacje z najbliższymi to czas kiedy ładujemy baterie. W tym czasie także możesz liczyć na nasze wsparcie i skorzystać z ubezpieczenia turystycznego, które gwarantuje m.in zwrot kosztów leczenia za granicą.

Nie wiesz na którą ofertę pracy aplikować?

Uśmiechnięta kobieta w czerwonej koszulce trzymająca w ręku kawę

Jeśli interesuje Cię praca w sklepie lub magazynie

WYŚLIJ NAM SWOJE CV
Młody uśmiechnięty mężczyzna

Jeśli interesuje Cię praca w biurze

WYŚLIJ NAM SWOJE CV